دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل آداکوله کوش آداسی


هتل آداکوله که یک هتل ۵ ستاره و معروف در کوش آداسی ترکیه است، به احتمال امسال هم شاهد استقبال بی نظیری از مسافرین و توریست ها خواهد بود. این هتل دارای امکانات رفاهی و تفریحی مناسبی است که آن را ویژه کرده است.

هتل آداکوله

این هتل، را همه با استخر بزرگ آن می شناسند.

از جمله امکانات این هتل می توان به اتاق های تمیز و مرتب، با امکاناتی بهداشتی، تمیز، مناسب و با کیفیت، برشمرد. هر چند این از نظر کیفیت جزو وظایف هتل داران است اما کیفیت در این هتل چیز دیگری است. از سویی می توان به امکانات ورزشی نیز در این هتل اشاره کرد.

از جمله امکانات ورزشی در این هتل، می توان به مراکز تنیس و بدن سازی اشاره کرد که مورد استقبال بیشتر آقایان است.

هتل آداکوله

از نظر پذیرش این هتل به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است و این نگرانی برای دیر رسیدن یا به موقع نرسیدن به هتل برای توریست ها و مشتری ها وجود ندارد.

هتل آداکوله هتل آداکوله

رستوران های این هتل مشهورند و شما می توانید انواع غذا ها را از کشورهای مختلف سفارش دهید و میل کنید. اگر به همراه خود اشیا و یا وجه نقد زیادی دارید از گاو صندوق های امن این هتل می توانید استفاده کنید.

هتل آداکوله

این هتل دارای اتاق ویژه عروس و داماد نیست، اما معلولین می توانند از اتاق های ویژه که برای آن ها تدارک دیده شده نهایت بهره را ببرند.

هتل آداکوله

استخر های روباز و سر پوشیده هر کدام به تناسب کارکرد در فصول مختلف برای مسافران در دسترس است. از سمتی، اتاق های ماساژ درمانی و آب درمانی نیز می تواند به سلامت بیشتر شما در این مسافرت کمک کند.

هتل آداکوله

می توان گفت میانگین امتیازهای این هتل بین ۷٫۵ تا ۸ از ۱۰ باشد و این یعنی هر مسافری که به آن جا رفته با نارضایتی محل را ترک نکرده است.

موقعیت جغرافیایی این هتل موجب شده که هم امتیاز بیشتری از آن این هتل باشد و هم مسافران راضی تر باشند

 

هتل آداکوله