c معرفی دیدنی هایی از آیاناپا در قبرس
یکشنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۸

دیدنی های آیاناپا در قبرس


همانطور که می دانید تعدادی از شهرهای قبرس هستند که محل تجمع توریست ها محسوب می شوند و شما می توانید به عنوان یک فردی که قصد دیدن از جاذبه های ملل مختلف را دارد از این مکان ها دیدن کنید با ما همراه باشید.

 

کلیسا

 

ونتینس ها یک عبادتکده ساخته شد و که این خانقاه دارای کلیسایی بود که در زیر زمینی قرار داشت جالب این است که وقتی وارد این کلیسا می شوید می توانید یک درخت ۶۰۰ ساله را هم با چشم ببینید.

 

مرکز شهر آیاناپا

 

در تقاطع خیابان های اصلی شهر مرکز شهر آیاناپا ایجاد شده که کمک می کند که به سرویس هایی دسترسی داشته باشید که نیازتان را مرتفع کنید. به عنوان مثال می توانید رستوران هایی را ببینید که می توانید از آن برای صرف ناهار و شام و… استفاده کنید. میتوانید قبرستان و محل دفن درگذشتگان قبرسی ها را هم در همین مرکز مشاهده کنید که خود به دلیل تنوع فرهنگی و.. یک نوع جاذبه است. برای کودکان هم می توانید مرکز تفریح و شهر بازی در همین حوالی بیابید. برای خرید می توانید مراکز خرید قبرس شمالی را مشاهده کنید و از مراکز خرید این محل اطلاعاتی کسب کنید.

 

ساحل نیسی قبرس

 

این ساحل که در زمره ی ساحل های شنی است دارای تالالو طلایی شن ها و زیبایی آب دریا است و خود یک جاذبه است. جزیره ای در نزدیکی این ساحل وجود دارد که دیگر نیازی نیست اصلا با قایق به آنجا بروید کافیست کمی راه بروید تا به آن برسید. سرسره ای در بالای قایق ها وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. یک جرثقیل هم در دور دست ها مشاهده می کنید که برای بازی پر هیجان بانجی جامپینگ از آن استفاده کنید علاوه بر این نیز می توانید جاذبه های گردشگری قبرس را سر بزنید و بیشتر در مورد دیدنی های قبرس بدایند.

پارک آبی آفرودیت

 

پارک های آبی یکی از جاذبه های نسل جدید است که می توانید حسابی در آن ها لذت ببرید. این پارک آبی که در این شهر قرار دارد دارای مجسمه هایی هستند که در سرسره واستخر و … شهرت پیدا کرده اند. اندازه سرسره های آبی متفاوت هستند و می توانید حتی برای کودکان هم استفاده کنید اما هرگز بچه ها را به سراغ سرویس های بزرگتر نبرید. چند رستوران خوب هم در محوطه قرار دارد که می توانید وعده غذایی خوبی در کنار همهمه و هیجان مردم صرف کنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم