c معرفی جاذبه باغ دریاچه در کوالالامپور مالزی
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

معرفی جاذبه باغ دریاچه در کوالالامپور مالزی


معرفی جاذبه باغ دریاچه در کوالالامپور مالزیReviewed by Zm on May 6Rating:

دیدنی های طبیعی و جاذبه های سر سبز و پر درخت در مالزی علی الخصوص در کوالالامپور یکی از زیباترین جاذبه هایی هستند که به خوبی در ذهن و یاد و خاطرات شما باقی می ماند. هر چقدر که بخواهیم جاذبه های کوالالامپور را برشمریم باز هم کم گفته ایم.

 

باغ دریاچه

امروز می خواهیم به معرفی جاذبه باغ دریاچه بپردازیم که از جذاب ترین دیدنی ها در کوالالامپور است. طرح این باغ را یک انگلیسی در سال ۱۹۸۰ ریخته است. در این باغ می توانید انواع و اقسام گونه های گیاهی مختلف را مشاهده کنید. این دیدنی ها و گونه ها که در لابلای دریاچه ها قرار دارد در واقع محیطی کاملا رمانتیک است که برای دیدن این مکان عموما زوج های جوان را خواهید دید. علاوه بر این مکان جاذبه های حوالی کوالالامپور هم دارای پیشنهادات بسیار جذابی برای دیدن مکان های واقعا کم نظیر است.

باغ دریاچه

چمن های اطراف هم بسیار زیبا هستند این چمن های سر سبز در محیطی به اندازه ۱۰۴ هکتار ساخته شده است که می توانید در آرامش آن ها طعم آرامش را احساس کنید. تپه های امواجی زییا در این مکان برای جذابیت بیشتر و تنوع ساخته شده اند .

باغ دریاچه

اگر قصد خرید دارید می توانید مراکز خرید کوالالامپور را مورد بررسی قرار دهید و یکی از نزدیک ترین و مناسب ترین مکان ها با توجه به شرایط خود انتخاب کنید

باغ دریاچه

برای دوستداران ورزش در کنار محیط سر سبز امکاناتی نظیر پیاده روی، زمین های بازی ورزشی و قایق رانی و … فراهم است تا از آن بهره ببرید. علاوه بر این پارک دیدنی می توانید از پارک و مجموعه دیدنی سانوی لاگون هم در مالزی دیدن کنید

باغ دریاچه

اگر به داخل پارک بروید می توانید پارک های مجرای پرندگان پارک پروانه ها و پارک آهو های خوش چشم را ببینید. به شما توصیه می کنیم که با ثبت ایمیل خود در خبرنامه سایت از جدیدترین و زیباترین مراکز دیدنی جهان مطلع شوید.

باغ دریاچه

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم