شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶

باغ وحش ببرها در تایلند


باغ وحش ببرها در تایلند
باغ وحش ببرها در تایلندReviewed by 123 on Aug 15Rating:

در باغ وحش ببرها پاتایا بیشتر از ۲۰۰ ببر وجود دارد از ببرهای بنگال گرفته تا حیوانات وحشی دیگر . در این باغ وحش بسیار زیبا و جالب ببرهای بنگال و صد هزار تمساح است و در کنار آن نیز دارای گونه های مختلفی از حیوانات دیگرمی باشد. آنها سرگرمی های بسیار زیادی را برای گردشگران فراهم می کند.

باغ وحش ببرها در تایلند
در این باغ وحش، ببرها نمایش های زیبایی از جمله پریدن از حلقه های آتش و راه رفتن روی طناب را در سیرک اجرا می کنند.چیزی ک باعث شهرت پاتایا شده و این مرکز را به یکی از جذابترین دیدنیهای پاتایا تبدیل کرده است ..

باغ وحش ببرها در تایلند
ببرهای بنگال که دراین مکان نگهداری می شوند، بزرگترین گونه ببر در جهان هستند و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است. ببرها معمولا تنها زندگی می کنند و آنهایی که با هم هستند،ببر ماده و بچه هایش هستند. تمساح های این مکان نیز هر روزچندین نمایش دارند واز دیدنی های دیگر این که فیل ها گردشگران را ماساژ می دهند.

 

باغ وحش ببرها در تایلند
این باغ وحش دارای بیش از ۲۰۰ ببر بنگال و صد هزار تمساح است و در کنار آن نیزدارای گونه های مختلفی از حیوانات دیگر است که سرگرمی های متعددی را برای گردشگران فراهم می کند. در این باغ وحش، ببرها نمایش های زیبایی از جمله پریدن از حلقه های آتش و راه رفتن روی طناب را در سیرک اجرا می کنند.

باغ وحش ببرها در تایلند

تمساح های این مکان نیز هر روزچندین نمایش دارند و فیل ها نیز گردشگران را ماساژ می دهند.
ببرهای بنگال که دراین مکان نگهداری می شوند، بزرگترین گونه ببر در جهان هستند و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است. ببرها معمولا تنها زندگی می کنند و آنهایی که با هم هستند،ببر ماده و بچه هایش هستند.

باغ وحش ببرها در تایلند
رویداد عجیبی در باغ وحش سریراچای تایلند درحال رخ دادن است، یک خوک مادر، به بچه خوک‌هایش و دو بچه ببر، یکی از زیرگونه‌های ببر است که بیشتر در هند و بنگلادش یافته می‌ شودشیر میدهد.

باغ وحش ببرها در تایلند

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


1 × = 5برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم