c باغ وحش حیوانات وحشی شانگهای
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

باغ وحش حیوانات وحشی شانگهای


یکی از جاذبه هایی که شاید فکر کنید نمی توانید یک نمونه پر بار و مناسب آن را پیدا کنید باغ وحش های زیبا است. در واقع باغ وحش مدت هاست یکی از جاذبه های گردشگری شهرها و کشورها محسوب می شود به همین منظور، در شهر شانگهای چین هم یکی از این باغ وحش ها را در خود جای داده که هر سال تعداد زیادی از گردشگر ها از آن ها دیدن می کنند.

 

باغ وحش بزرگ شانگهای در واقع در محلی به نام San Zao Town از Pudong برپا شده است که حدودا می توان گفت مساحت زیر کشت آن ۱۵۳ هکتار است.

در این محوطه سر سبز می توانید از این حیوانات دیدن کنید و حتی می توانید از گونه های گیاهی هم لذت ببرید. ۲۰۰یکی از جاذبه های طبیعی چین میدان تیانانمن است که می توانید از طبیعت آن لذت ببرید

گونه حیوانی در این باغ وحش زندگی می کنند که تماما از سرتاسر دنیا با اقلیم های خاص جمع آوری شده اند و در حال زیست و درامد زایی باری چینی ها می باشند.

 

اما این باغ وحش یک باغ وحش معمولی نیست بلکه دارای دو قسمت و بخش جداگانه وکاملا مححزا می باشد که هر دو قسمت طرفداران بسیاری دارند.  کوه ابر سفید در چین هم مکانی است که می تواند اوقات خوشی برای شما رقم بزند

 

ناحیه اول شامل بخشی است که حیوانات در قفس هستند و می توانید به راحتی از آن ها دیدن کنید و در محوطه قدم بزنید

 

اما ناحیه دوم شامل بخشی می شود که اتوبوس های توریستی قرار داده اند و می توانید سوار بر آنها شوید و مسافت ها را بین حیوانات با اتوموبیل حرکت کنید.

قسمت های کلی این باغ وحش که می توانید برای دیدن و تفریح از آن استفاده کنید ومتناسب با علایق خود به دیدن آن ها بروید شامل ۵ گروه مجزا می شود که به صورت زیر می باشند :

حیوانات نمایشی که با آن ها نمایش داده می شود مثل دلفین ها و…

 

چهارپایان نمایشی هم از دسته حیواناتی هستند که با آن ها شو برگزار می کنند.

حیوانات گیاه خوار

حیوانات کم یاب و خاص که محوطه ای شلوغ است

بخش سایر حیوانات

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم