c معرفی باغ وحش ملي در کوالالامپور
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

معرفی باغ وحش ملی در کوالالامپور


شاید هر بار که به دیدن شهری بروید خواه شهرهای داخلی یا کشورهای خارجی، بیشترین چیزی که مد نظرتان است دیدن مکان های تاریخی و جاذبه های تفریحی باشد اما حقیقتا باغ وحش ها همچنان در صدر دیدنی های هیجان انگیز محسوب می شوند و شما می توانید به دیدن آن ها بروید و لذت بروید.

 

یکی از جاذبه هایی که می توان گفت حرف اول را در کوالالامپور می زند باغ وحش ملی این شهر است که دارای جاذبه های زیادی است که ما سعی می کنیم به اختصار به آن ها بپردازیم.

باغ وحش ملی یکی از جمله جذاب ترین باغ وحش هایی است که در دنیا مشهور شده است و این شهرت هم بخاطر تنوع جانوری و گیاهی آن است. سال ها پیش این منطقه در دل جنگل بکر که هنوز بشر اقدام به تخریب آن نکرده بود پیدا شد. این منطقه به دلیل سر سبزی که دارد توانسته با طراوت خود بسیاری از مردم را به سمت خود بکشد.

 

در این باغ وحش یعنی باغ وحش ملی کوالالامپور حدود ۴۰۰ گونه مختلف جانوری وجود دارند که شما از دیدن آن ها سیر نخواهید شد و باید زمان کافی برای دیدن آن ها داشته باشید.  در بین این ۴۰۰ گونه انواع پستانداران بومی و غیر بومی، گونه های جانوری خزندگان و حتی پرندگان می توانید ببینید و لذت ببرید. علاوه بر این مکان می توانید از جاذبه های حوالی کوالالامپور هم دیدن کنید و لذت ببرید.

 

 

برای رفتن به مرکز این باغ وحش باید از راه های پر پیچ و خمی عبور کنید که از میان باغ ها و بیشه زار ها رد می شود و البته حصار هایی هم قرار داده شده تا ما بین مردم و بازدید کنندگان و حیوانات حائلی وجود داشته باشد. یکی از معروف ترین حیواناتی که در این مکان زندگی می کنند فیل ها هستند. اما شاید یکی از هیجان انگیز ترین منظره ها دیدن ببر سوماتران اورانگوتان ، میمون دراز دست باشد که از گونه های نادر حیوانی هستند اما در این مکان محافظت می شوند. برای رفتن به این مکان از قبل هر چه لازم دارید خریداری کنید اما مراکز خرید کوالالامپورمالزی به شما مراکز معتبری برای خرید معرفی می کند

 

علاوه بر دیدن حیوانات می توانید از بخش مخصوص فیل سواری و اسب سواری هم بهره ببرید و از طرفی دیگر هم به نمایش شیر دریایی بنشینید!

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم