سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

باکو


شهر باکو از مناطق ،ایچری شهر (قدیمی)،  بخش دیگر قسمت جدید و نوساز شهر است.
باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و بزرگترین شهر و بندر این کشور است.

تالار اپرا جولانگاه  نقش آفرینان بسیاری بوده و هست. شارل دوگل در ۱۹۴۴ پیش از دیدار با لنین برای نمایشی در این تالار توقف کرد. هنر باله و اپرا از محبوبترین هنرها نزد مردم اذربایجان می باشدد.تالار ملی باله با هدف رونق و همچنین حفظ این هنر در سال ۱۹۱۱ ساخته شده .سالن موسیقی در این تالار بسیار مجلل ساخته شده است .

اگر میخواهید سفری به باکو داشته باشید برای خرید بلیط هواپیما باکو و رزرو هتل باکو می توانید به سایت تراول با ما مراجعه کنید.

مرکز تفریحی مگا فان باکو

مگا فان شامل دو طبقه پارکینگ و چهار طبقه پارکینگ متصل شده به مجموعه است و دارای چهار طبقه داخلیمتشکل از شهر بازی کودکان زیر ۷ سال و طبقه دوم مجموعه رستورانها و طبقه سوم مجموعه بازی نوجوانان و بزرگسالان و با برخورداری از سالن بیلیارد و اسکی روی یخ است .

بلیط باکو

 میدان فانتین در باکو یکی از میدان های توریستس این شهر و از نظر توجه توریست ها یه این میدان شاید مانند میدان استقلال استانبول باشد .میدانی پر از فواره و رستوران و کافی شاپ برای گپ زدن و مغازه های زیبا برای خرید و با نورپردازی جالب در شب .

 

 

برای رزرو هتل ،می توانید هتل فور سیزنز باکو که یک هتل زیبای ۵ ستاره در بین هتل های باکو میباشد و جز تاپ های هتل باکو در بررسی سایت تریپ ادوایز است  .

هتل فور سیزن باکو در کنار ساحل دریا‌ی خزر قرار گرفته و ۱۷۱ اتاق دارد و دارای مجموعه اب های گرم است. در منطقه ی شهر قدیم یا Old Town شهر باکو قرار گرفته و نزدیک به کاخ شیروان شاه می باشد.

هتل از مرکز خرید Park Bulvar حدود دو دقیقه فاصله دارد .

 

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 + 7 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم