c دیدنی برجایا هیل مالزی
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

دیدنی برجایا هیل مالزی


ارتفاعات در مکان های مختلف همیشه می تواند به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری به حساب بیاید درست مثل برجایا هیل در کوالالامپور مالزی!

در این مکان که حدود یک ساعت از کوالالامپور فاصله دارد می توانید در محیطی بسیار زیبا با فرهنگ و آداب و رسوم مردم دنیا آشنا شوید! این مکان در واقع یک بخش هست هکتاری است که در بلندی های هشتصد متری از سطح دریا قرار دارد.  برای اطلاع از تور مالزی – کوالالامپور و قیمت ها و کم و کیف ها، آماده پاسخگویی به شما هستیم

به این مکان دهکده های فرانسوی می گویند که به آن بوکیت تینگی می گویند. یک دهکده به صورت دهکده کولمار که به سبک فرانسوی ها ساخته شده است به عنوان بهترین مکان دیدنی به شمار می رود. دهکده ژاپنی ها هم بخش دیگری از این مکان دیدنی است که بر اساس داستان های بوداییان و ساختمان های آنان در ژاپن ساخته شده است.

چشمه زیبا به نام چاتیاو هم که یک چشمه معدنی است در این منطقه وجود دارد. هتلی برای اقامت مسافران نیز در این مکان ساخته شده که بیشتر دوست داران سبک و معماری فرانسوی به سمت آن می روند و از آن استفاده می کنند.

در این مکان می توانید از قدم زدن روی سنگفرش ها لذت ببرید و غذاهای فرانسوی را در رستوران های فرانسوی انتخاب کنید و میل نمایید. مراسمات سنتی ژاپنی ها هم در این مکان برگزار می شود که تجربه خاص و لذت بخشی است. چشمه آب گرم تاتامی هم در این مکان می جوشد تا همه چیز را جذاب تر کند.

 

دوست داران بازی گلف هم می توانند یک بازی در زمین ۱۸ حفره ای تجربه کنند. پارک خرگوش ها یکی از جاذبه هایی است که می توان از آن دیدن کرد.

اتومبیل هایی باظرفیت ۷ نفر برای انتقال مسافرین به این مکان، ون ها و اتوبوس هایی نیز فراهم هستند که می توان آن ها را کرایه کرد!

 

روزهای تعطیل یک سری مسابقات رالی در این مکان انجام می شود که بسیار دیدن از آن ها هیجان دارد.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم