c بلیط هواپیما برای شهرهای پر ترافیک را چطور تهییه کنیم
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

بلیط هواپیما برای شهرهای پر ترافیک را چطور تهییه کنیم


این جمله را خیلی از ما  بارها گفته ایم، خستگی از کار و ترافیک و زندگی روزمره میل به سفر و به دست آوردن آرامش و گرفتن سکان دوباره ی زندگی را در همه زیاد می کند.
جایی که هنوز در آن خاطره نداریم، کلا از همه ی دغدغه ها فاصله می گیریم و روح خود را برای چند روز از همه ی سختی ها و مشکلات بی خبر می گذاریم.
اول به این فکر می کنید که کجا بروید، بعد از انتخاب مکان تهیه ی بلیط را باید انجام بدهید. چه کار سختی! پیدا کردن بلیط در زمانی که خودتان تعیین کرده اید و اینکه چگونه یک بلیط ارزان پیدا کنید چقدر حوصله می خواهد و تجربه.
در دنیای تکنولوژی هیچ چیزی بعید نیست، و انسان تا اراده کند وسایل آسایش مهیا می شود. یکی از راه هایی که به آسان تر کردن تهیه ی بلیط کمک کرده همین سایت های گردشگری رزرو بلیط هواپیما و هتل می باشد.
میتوان راحت و آسوده در خانه بدون اتلاف وقت در ترافیک و آژانس های هواپیمایی با یک جستجوی ساده درچند سایت که زمان زیادی هم نمی برد بلیط خود را تهیه نمایید. حال بحث تهیه کردن بلیط ارزان هزینه ی بلیط است تا برابری با کل هزینه ی سفر نشود.

Qeshm Airline
مورد کاربردی در ارزان تر کردن هزینه های پروازی یک سفر، استفاده از بلیط های چارتری در صورت موجود بودن است. بلیط چارتری یعنی این که مثلا آژانس های مسافرتی، تمام یا بخشی از صندلی های پرواز یک شرکت هواپیمایی رو در یک مسیر به صورت کلی و با قیمت های پایین تر از قیمت های شرکت هواپیمایی پیش خرید می کنند و سپس خود با یک قیمتی که خود تعیین می کنند به فروش می رسانند البته شایان ذکر است که امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و از لحاظ تعداد روزهای سفر هم محدودیت هایی دارند.
البته به دلیل این که امروزه تعداد بسیاری از افراد بلیط های خود را از طریق سایت ها تهیه می کنند، آژانس های هواپیمایی گاهی اوقات بلیط های خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند تا صندلی های پروازشان خالی نماند و ضرر نکنند.
یک نکته یدیگر این است که اگر بلیط خود را از سایت ها تهیه کنید امکان این است که بلیط رفت و برگشت خود را از دو شرکت متفاوت تهیه کنید یعنی اینکه بلیط رفتتان از یک شرکت باشد و بلیط برگشتتان از یک شرکت دیگر با قیمت دیگر.
در ادامه باز از راه های تهیه بلیط ارزان صحبت خواهیم کرد پیشنهاد می کنیم برای خرید بلیط هواپیما به وب سایت زورق هم سری بزنید. د رآیند در مورد خرید بلیط هواپیما بخصوص برای شهر های پر ترافیک گردشگری نظیر کیش، استانبول، دبی، مشهد و غیره صحبت خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم