c بهترین شهر های دیدنی سال 2014 را برای مسافرت های نوروزی انتخاب کنید
جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸

بهترین شهر های دیدنی سال ۲۰۱۴ را برای مسافرت های نوروزی انتخاب کنید


سالی که پشت سر نهادیم، سالی پر از اخبار و رویداد های گردشگری بود. این اخبار به طور بین المللی به طور فزاینده نسبت به سال های قبل ثبت شد. این تغییرات روی ایران هم اثر داشته و موجب شده که در سال اخیر تعداد گردشگران ایرانی به سوی کشور های خارجی به سه برابر افزایش پیدا کند که این نشان از افزایش فرهنگ گردشگری دارد.

همانگونه که در انتهای هر سال، یک جمع بندی کلی صورت می گیرد این بار هم در مورد بهترین شهر های گردشگری، در سال ۲۰۱۴ حرف های زیادی برای گفتن است. ما در زیر به معرفی بهترین شهرهای گردشگری پرداخته ایم که از نقاط متفاوتی مورد بررسی قرار گرفته اند

 

پاریس

پاریس مرکز فرانسه است که سالانه حدود ۸ میلیون گردشگر را به خود جذب می کند. دیدنی های پاریس از برج ایفل گرفته تا نواحی رود سن، و حتی موزه های دیدنی، همه باعث شده است که توربست ها از آن لذت ببرند. یکی از بهترین راه های سفر به پارس خرید تور ترکیبی اروپا ست.

 

دیدنی ترین مکان های این شهر در سال ۲۰۱۴ موزه لوور و برج ایفل بوده است. دیزنی لند هم که از نظر محبوبیت جای خود را دارد. کاخ ورسای هم از نظر گردشگران بسیار جالب بوده است. این شهر با دارا بودن بیش از ۴۷۸ هزار درخت از سرسبز ترین بخش های اروپا به حساب می آید. احتمال می رود که پاریس امسال هم برای ایرانی ها  اولین نقطه ای باشد که برای مسافرت انتخاب می کنند. اگر قصد خرید تور فرانسه  دارید تور ترکیبی فرانسه اتریش ویژه نوروز ۹۴  بهترین پیشنهاد برای شماست.

ترینیداد

رتبه دوم شهر ها مربوط به شهر ترینیداد است که یکی از شهر های تاریخی در کوبا است.

 

این شهر برای معماری دوستان سنتی بسیار پر ارزش است. در این شهر انواع معماری های سنتی، آثار تاریخی و … وجود دارد که نشان دهنده قدمت آن است.

کیپ‌تاون

رتبه سوم شهر پرجمعیت کیپ‌تاون در آفریقای جنبوبی است که از پرجمعیت ترین های آفریقاست.

 

این شهر با عنوان مادر معماری مدرن شناخته می شود. ساختمان ها نماها معماری ها جاذبه های گردشگری و سر سبز و دیدنی این شهر آن را به رتبه سوم زیبایی رسانده است.

ریگا

رتبه چهارم مربوط به شهر ریگا است که به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته می شود.بناهای تاریخی و مشهور این شهر قدمت ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ ساله دارند و این موجب معروفیت آن شده است.

زوریخ

رتبه پنجم مربوط به زوریخ است که در سوئیس در کنار دامنه های آلپ میزبان گردشگران است. ورزشکاران بیشترین اقشاری بوده اند که از این مکان دیدن کرده اند.

شانگهای

رتبه ششم مربوط به شانگهای چین است که هم ساحل زیبای آن آن را معروف کرده است. این مکان در آسیا اولین محل پر رفت و آمد اقشار مختلف محسوب شده است. گفتنی ست که سومین ساختمان بلند دنیا و خط مترو بلند دنیا در این شهر ساخته شده است.

 

رتبه های هفتم به بعد به ترتیب برای شهرهای  ونکوور در کانادا، شیکاگو در آمریکا،  آدلاید در استرالیا، در آخر  اوکلند در نیوزلند داده شده است که هر کدام از نظر جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی چیزی در چنته دارند.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم