چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹

بیمه نامه مسافرتی


بیمه مسافرتی آرامش مسافران و توریست های ایرانی

همانطور که می دانید بسیاری از ما به سفر تنها به عاملی برای رفع خستگی، طراوت روحیه و… می دانیم اما اگر کمی دقیق شویم بسیاری از مسافرت ها می تواند ناهنجاری هایی به دنبال داشته باشد که خاطرات خوش یک سفر را به خاطراتی تلخ مبدل کند.

البته امیدواریم تمام سفرهای شما سرشار از خوشی باشد اما می توانید با راه هایی این خوشی را برای خود  و عزیزانتان تضمین کنید. بسیاری از مسافران به محض ورود به کشور های خارجی، با بیماری های اورژانسی نظیر آپاندیسیت یا حمله های قلبی و یا حتی دندان درد مواجه می شوند که نیاز دارند در این کشور ها مورد معاینه و درمان قرار بگیرند.

بیمه نامه مسافرتی

از این گذشته گاهی به علت تاخیر هواپیما یا گم شدن و دیر رسیدن بارها اوقات برخی از مسافران ناخوش می شود و این ها همه مستلزم وجود نهادی است که نگرانی ها و مشکلات مسافرین را جبران کنند.

در راستای احیای هدف مسافرت و کشور گردی، بیمه های معتبر ایرانی تصمیم گرفته اند که بیمه های خاصی را برای مسافرین عزیز مد نظر قرار دهند تا این مسافریت با خیال راحت بتوانند سفر خود را بیمه کنند و از هر گونه حادثه ای با خیال راحت از پشتوانه بیمه ای عبور کنند.

این بیمه های مسافرتی  به طور مختصر می توانند کمک کنند شما از هزینه های درمانی بهره مند شوید و به محض بروز مشکل مداوا شوید و حتی اگر مرسوله ها و وسایل شما دچار دزدی یا گم شدن شد ، توسط پشتیبانی این بیمه مورد جستجو قرار گیرد و شما بتوانید با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید.

هم اکنون بیمه مسافرتی توسط بیمه سامان در اختیار مسافران عزیز قرار دارد که این عزیزان می توانند با شماره تلفن چهار رقمی ۸۹۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند و از شرایط جدید بیمه مسافرتی مطلع شوند. این مرکز ارائه دهنده بیمه مسافرتی در شعب ارائه دهنده بیمه سامان همچون شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی برپا شده اند که شما می توانید کم و کیف این بیمه نامه ها را از آنها جویا شوید و بعد هم به خوبی از این بیمه ها استفاده کنید.

خدمات بیمه های مسافرتی به صورت زیر می باشد :

پرداخت کلیه هزینه های پزشکی مثل جراحی داروخانه و بیمارستان و هزینه های پزشکی

هزینه های اورژانسی و دندان پزشکی

انتقال بیماران اورژانسی و وخیم به ایران توسط هماهنگی های بیمه ای

کمک در یافتن ابزار و بارهای مسروقه همچون چمدان ها و مدارک مسافرتی

در صورت فوت یا مشکل برای مسافرین همراه وی در کمال امنیت به ایران بازگشت داده می شود.

برگرداندن به موقع جسد متوفی به ایران

البته نکات دیگری نیز در مورد این بیمه نامه وجود دارد که مختصرا بیان می شود :

این بیمه نامه ها ۶ ماهه و ۱۲ ماهه ارائه می شوند

هر سفر نباید بیش از ۹۲ روز طول بکشد

در صورت بروز مشکل یا خطر باید تا ۷ روز از حادثه بیمه دهنده را مطلع کرد

ما برای شما سفری خوش را آرزومندیم

ارسال نظرات


× 4 = 8

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم