c تفلیس
شنبه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۸

تفلیس


 

آب و هوای این کشور همیشه پاکیزه‌است. متوسط درجهٔ حرارت آن ۲ر۱۳است. در گرمترین ماه تابستان درجهٔ حرارت به ۲ر۲۵ و در سردترین ماه زمستان به ۹ر۰- می‌رسد. از آذر تا اسفند (بین ۳۰ تا ۳۵ روز) دمای هوا به زیر صفر می‌رسد. متوسط سالانهٔ بارندگی ۵۰۵ میلیمتر است که ۳۴ آن در ماه‌های گرم می‌بارد. حدود ۲۵ روز از فصل تابستان آن بسیار گرم است و دمای هوا تا ۳۰ بالا می‌رود.باید بگم معتدل و دلنشین مایل به سرد کوهستانی است.به همین خاطر بهترین زمان سفر فصل تابستان(تیر و مرداد) می باشد.حتی در گرمترین ماههای سال نیز شما احتیاجی به کولر ندارین و بهتره همیشه یه ژاکت همراه داشته باشین چون شبها باد سرد می وزه .برای خرید بلیط تفلیس میتوانید به راحتی از سایت تراول با ما استفاده کنید.

 

بازار خوراکی تفلیس

یکی از جذابیت های سفر به گرجستان و تفلیس گشت و گذار در بازارهای این شهر است.دیدن بازار همواره راه مناسبی برای شناختن یک محیط است و محتوای این دکان‌ها، داستان‌های فراوانی را برای روایت در خود دارند.  سعی کنید حتی پلک نزنید زیرا ممکن است در همان زمان کوتاه نیز چیزی را از دست بدهید.ادویه‌هایی که به شکل هرم گونه‌ای بر روی ‌هم قرارگرفته اند وبسته‌های محصولاتی مانند قهوه، سبزیجات رنگارنگ محیط دلچسبی را پدید اورده اند.

ماهی‌های خشک ‌شده و ماهی‌های زنده و تازه داخل مخزن آب نیز در این بازار وجود داشتند ولی تحت ‌الشعاع قصابی‌های این بازار قرار داشتند. مردم این منطقه هر وعده را از صفرتا صد خودشان می‌پزند و به همین دلیل نیز هر لقمه‌ای از غذا برای آن‌ها حکم یک جایزه را دارد. اطلاع از قیمت های تقریبی بلیط هواپیما تفلیس در سایت تراول با ما .

 

برخی هتل های تفلیس

هتل زپ پالاس

این هتل ۴ ستاره، اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان خود ارائه می دهدخدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.امکانات رفاهی هتل شامل سونا ، ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم می باشد.برای رزرو بلیط تفلیس سایت تراول با ما به شما کمک میکند.میهمانان می توانند با استفاده از دستگاه های مجهز به وای فای مثل انواع نوت بوک ها و گوشی همراه به اینترنت متصل و از همه امکانات اینترنت، نظیر چک کردن ایمیل، چت صوتی و تصویری و دانلود فایلهای مختلف استفاده کنند.برای رزرو هتل تفلیس به سایت تراول با ما میتوانید مراجعه کنید . در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.

 

 

هتل راستاولی

این هتل سه ستاره با احترام به حقوق مهمانان، آسایش و امکانات را برای عزیزان به ارمغان آورده است.موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.این هتل دارای ۵ اتاق می باشد.شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. هتل های تفلیس را میتوانید در سایت تراول با ما ببینید .

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم