c تور داخلی صحرایی در دبی
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

تور صحرایی در دبی


شاید شما از یک محل کویری بخواهید به دبی سفر کنید و با خود بگویید که فقط قصد این را دارید که از جاذبه های طبیعی و پارک های زیبای این محل دیدن کنید  به عنوان مثال ۳ جاذبه جالب در در دبی را می توانید از این لینک مشاهده کنید. اما حقیقتا کم کسی پیدا می شود که به دبی بیاید و نخواهد کمی با تور داخلی صحرایی دبی همراهی کند. این تور در یک صحرای ماسه زار برپا می شود و شما هیچ گونه گل و گیاهی نخواهید دید اما لذت خواهید برد و این تجربه تمام کسانی است که این تور را دنبال کرده اند. کمی به توصیف این تور می پردازیم.

 

تور صحرایی که به SAFARI مشهور است یکی از بهترین مشهورترین تورها و جاذبه های دبی است که هر ساله تعداد زیادی از مسافرین داخلی و خارجی از آن استقبال می کنند. در تور سافاری  تور شما با کویر واقعی آشنا می شوید و صحرا نشینان را از نزدیک نظاره می کنید. بسته به علاقه شما می توانید از این تور از چند ساعت تا حداکثر یک هفته بهره ببرید و در آنجا سفر خود را ادامه بدهید.

 

بیشتر گردشگران به این صورت از این تور استفاده می کنند که عصر به سمت صحرا می روند و از ماشین های چهار محور برای تفریح در شنزار ها بهره می برند. بعد از این یک کمپ وجود دارد که می توانید خستگی تان را در آن رفع کنید و نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش بدهید. حتی می توانید شام سفارش دهید و به موزیک گوش کنید. اگر دوست داشته باشید هم می توانید دستتان را به هنرمندان این مکان بدهید تا برایتان طراحی کنند و با نقش های عربی جذاب تر کنند.

 

این مدل تور ساعت ده شب تمام می شود.رستوران این مکان هم برای شما سفارش های خوبی دارد.۳ تور پر مخاطب در دبی وجود دارد که می توانید علاوه بر این تور از آن ها هم دیدن کنید.

از جمله جاذبه هایی که در این صحرا می توانید از آن استفاده کنید ماشین های ۴ محور برای شن گردی به مدت بیست دقیقه، اسکی رو شن با مبلغ حدودی صد درهم. عکاسی و شتر سواری، نقاشی با حنا، و .. می باشد. برای اینکه از این محل از بدو شروع دیدن کنید۹:۳۰ صبح باید در محل باشید.

 

امکانات شامل گشت با خودروهای ۴WD، ۲۰ دقیقه رانندگی بر روی شن، اسکی بر روی شن (از ۱۰۰ درهم)، لوازم عکاسی، شتر سواری، رقص عربی، بار، نقاشی با حنا، قلیان، قهوه خانه عربی، خیاط محلی، نوشیدنیهای سبک (چای، قهوه و آب معدنی) و رستوران میباشد. شروع به کار از ساعت ۹:۳۰ صبح است.
برای اخذ ویزای دبی میتوانید با آژانس مسافرتی تماس حاصل نمایید .

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم