شنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۷

برای تور و سفر ماه عسل چه کشوری انتخاب کنید


Isles یونان
برای تور و سفر ماه عسل چه کشوری انتخاب کنیدReviewed by Zm on Feb 28Rating:

سلام به شما دوستان خوب و همراهان همیشگی. شاید بخواهید در همین روزها روزی شیرین را جشن بگیرید که آغاز زندگی مشترکتان است. شاید می خواهید با یک سفر رویایی این سفر ماه عسل  بلند را شروع کنید ما می خواهیم به شما کمک کنیم که شهر هایی را انتخاب کنید که سر شار از عشق هستند و سفر عاشقانه شما را هیجان انگیز تر می کنند. با ما همراه باشید.

وین

جاذبه های وین

بسیاری از گردشگران وین را برای تور ماه عسل خود انتخاب می کنند و حقیقتا شهر بسیار زیبایی است و سر شار از معماری های بناهای بسیار زیباست و این باعث شده که بسیاری از مسافران ماه عسل خود را در اینجا جشن بگیرند. در وین می توانید انواع باغ ها و مناظر سر سبز را مشاهده کنید این باغ ها و مجسمه ها و فواره های مرمر از چشم اندازهای بسیار زیبایی هستند که افراد زیادی را هر ساله به خود چذب می کنند. شما می توانید لذتی دو چندان در ماه های ژوئن و فوریه بخاطر جشنواره موسیقی در این مکان ها تجربه کنید.

Isles یونان

Isles یونان

شهر Isles یونان یکی دیگر از شهرهایی است که زوج های زیادی آن را برای ماه عسل خود انتخاب می کنند. زیبایی های این جزیره صخره ها و سنگ های سفید زیبایی است که چشم انداز بسیار زیبایی دارد. چشم اندازهای بناها و آب های فیروزه ای رنگ از دیدنی های این جزیره هستند. اگر می خواهید فصل مناسب را انتخاب کنید پاییز و زمستان Isles یونان را تجربه کنید. در تابستان ها ازدحام این شهر بسیار بالاست و به همین دلیل ممکن است لذت چندانی نبرید.

چین

چین

کشور چین هم یکی از جمله کشور هایی است که در سفرهای ماه عسل بسیار مورد نظر قرار می گیرد. این کشور هم به دلیل وجود معابد زیاد  و تنوعات رنگی متعدد، از طرفی معماری های مذهبی و تاریخی و مکان های شبک و ژاپنی باعث شده محیط های عاشقانه زیادی ایجاد شود که همه ساله مردم زیادی علی الخصوص زوج ها به آن جا سفر می کنند.

استانبول

استانبول

مرکز ترکیه یعنی استانبول هم شهری است که مکان های عاشقانه زیادی دارد. همه ساله تعداد زیادی از زوج ها لذت دوران ابتدای زندگی خود را در دیدنی های این شهر ماندگار می کنند. رستوران های زیبا ومجلل، خیابان های بافت های جدید و قدیمی، معماری های زیبا و انواع خوراکی ها و جاذبه ها و شب های مشهور این شهر باعث شده که سفرهای ماه عسل در این شهر و سایر شهرهای ترکیه رواج داشته باشد.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 6 = 2برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم