شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸

جاذبه قصر ورسای در پاریس


قصر ورسای پاریس
جاذبه قصر ورسای در پاریس Reviewed by Zm on Apr 29Rating:

یکی از دیدنی ترین مکان هایی که شاید شما هم علاقه زیادی داشته باشید ببینید در اروپا امکان تاریخی هستند. قصر های تاریخی زیادی ساخته شده اند که در دست روزگار تخریب نشده اند و موجب سرمایه ای شده اند که هم گردشگران از دیدن آن ها لذت ببریند و هم اینکه منبع درامد کشورها باشد. به عنوان مثال در کشور فرانسه می توانید کلیسا ها و دیدنی های زیادی را مشاهده کنید اما قصر ورسای یکی از جاذبه هایی است که شما باید با چشم خودتان آن را تجربه کنید.

قصر ورسای پاریس

این قصر از جمله قصرهایی است که با معماری منحصر به فردش باعث شده بازدید کنندگان خاطراتی متفاوت از آن داشته باشند چرا که تنها یک قصر خشک و خالی و عمارتی نیست. در اطراف این بنا باغی است که در جهان از نظر طراوت بی همتاست.

قصر ورسای پاریس

جالب است که اگر کمی در این محوطه قدم بزنید می توانید استخر هایی را ببنید که در حدود ۵ قرن پیش به روش جکوزی های کنونی ساخته شده و می توان ایده ی جکوزی را از آن گرفت. علاوه براین قصر برج ایفل در فرانسه هم دیدنی خاصی است که محال است ندیده فرانسه را ترک کنید.

قصر ورسای پاریس

تا کنون قصر های زیادی معرفی شده اند که هیبت خاصی دارند اما این قصر از آن جهت متفاوت است که دارای شکل و نمای آپارتمانی است. اپارتمان ۴ طبقه ای این بنا را تشکیل داده که هر کدام دارای اتاق های با شکوه و بزرگی هستند که می توانید از طبقات دیدن کنید. یکی از دیدنی های فرانسه مسجد جامع استراسبورگ است که در نوع خود بی نظیر است.

قصر ورسای پاریس

ورسای پاریس دارای تزینات خاصی است شکی نیست اما جالب است که بدانید فواره ها هم تزینات نوری زیادی دارند و این فواره ها چشم ببینده ها را به خود حسابی جذب می کنند چرا که هم بلند هستند و هم نور افشان!

قصر ورسای پاریس

باز هم اگر کمی در محوطه قدم بزنید کلیساهای سلطنتی را مشاهده می کنید که سلاطین در آنجا عبادت می کرده اند و نقاشی هایی به سبک گوتیک در آن قرار دارد.

قصر ورسای پاریس

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 − = 6


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم