c جاذبه های گردشگری آنتالیا را بشناسید
سه شنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۸

جاذبه های گردشگری آنتالیا


جاذبه های گردشگری آنتالیاReviewed by Zm on Mar 16Rating:

آنتالیا همانطور که می دانید یکی از شهرهای پر رفت و آمد در تورهای ترکیه است که دارای جاذبه های بسیار زیادی است. در این مطلب به معرفی چند جاذبه ای می پردازیم که کمتر بدان پرداخته شده است.

پاموک کاله

پاموک کاله

پاموک کاله

شاید اگر پاموک کاله را ببینید پی خواهید برد که این پدیده از عجایب جهان است و کمتر کسی است که به آنتالیا برود و این مکان را نبیند. در این منطقه آب های کالسیوس که دمایی حدود ۳۵ درجه سانتی گراد دارند از ارتفاعی صد متری به پایین می ریزند و محل ریزش آن ها به استخرهای گرمی تبدیل شده که هم به علت گرمای آب و هم بخاطر تلالو نور زیبایی خاص و جلوه ای پیدا کرده که مسافران از آن استقبال زیادی می کنند. مردم این محل به آن قصر پنبه ای می نامند. جالب است که شناگران هم تفریح می کنند هم از خاصیت درمانی آب بهره می برند.

 

آکوالند

آکوالند

آکوالند در آنتالیا

آکوالند در یکی از نواحی ساحلی ساخته شده که زیبایی خاص خود را دارد. سرسره های آبی و استخرهای عظیمی در این منطقه دایر شده که تمام گردشگران می توانند از آن ها استفاده کنند. زمانی که اجرای موسیقی زنده در این مکان باشد صفای محیط دو چندان می شود. البته نمایشگران این منطقه دلفین ها هستند که می توانید در زمان خاص نمایش آن ها در این منطقه حضور پیدا کنید.

 

رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

برای قایق سواری در رودخانه ای وحشتناک و خروشان می توانید از آنتالیا بهره ببرید، در ابتدا باید موارد لازم را نزد، مربیان برجسته ای بیاموزید و بعد به ارتفاعات بروید و در رودخانه های موجود روند تفریح خود را کامل کنید. قایق های این رودخانه ظرفیت های دو تا ده نفره دارند. در قایق ده نفره یک مربی وجود دارد که به طور خصوصی به شما همه چیز را هشدار خواهد داد و در کمال امنیت به شما کمک می کند که قایق سواری خوبی داشته باشید. مسیر رفت و آمد حدودا ۱۴ کیلومتر است که سر شار از هیجان و لذت خواهد بود.

چام یووا در آنتالیا

چام یووا را می توانید در محیطی در اندازه ۶۵ کیلومتر از فرودگاه آنتالیا در یابید. این مکان فضایی دنج و آرام است که می توانید در کنار زندگی روستاییان اوقات خوشی را سپری کنید. دیدنی های این مکان بیشتر حس و لمس زندگی روستا نشینی است. اگر می خواهید یک روز را در این آرامش سپری کنید می توانید از هتل های موجود در این مکان استفاده کنید.

 

بلدیبی آنتالیا

بلدیبی آنتالیا

بلدیبی آنتالیا

اگر ۳۸ کیلومتر به جنوب غرب آنتالیا بروید و یا اینکه از شهر کمر ۱۵ کیلومتر دور تر بروید می توانید بلدییی آنتالیا را ببینید! در این منطقه منظره های زیبای کوهستانی و نارنج های تازه و کاج های این بخش زیبایی هایی را ببینید که در جای دیگر نمی توانید با این آب و هوا لمس کنید.

 

بندر قلعه کاله ایچی آنتالیا

بندر قلعه کاله ایچی آنتالیا

بندر قلعه کاله یکی از مراکز تفریحی است که نزدیک به این قلعه می باشد و از بندرهای جالب و دیدنی است که در سفر به ترکیه نمونه آن کم پیدا میشود. تمام خدمات رفاهی نظیر فروشگاه و کافه و رستوران و هر چیزی را که بخواهید می توانید در این منطقه مشاهده کنید. قایق رانی یکی از تفریحات ثابت مسافران این جاست. صبح گاه بهترین زمان برای قایق سواری در این بندرگاه است.

امیدواریم که از دیدن این مکان ها لذت کافی را ببرید و بتوانید خاطرات خوشی را در ذهن خود برای همیشه رقم بزنید.

مطالب پیشنهادی :

۱ Comment

  1. جواد رضوی گفت:

    خیلی عجیب و بکره


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم