c جاذبه های ترکیه : آیا کوش آداسی را دیده اید؟!
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

جاذبه های ترکیه : آیا کوش آداسی را دیده اید؟!


یکی از مکان هایی که مردم ایران زمین برای سفر های خارجی خود تدارک می بینند رفتن به ترکیه است چرا که دیدنی هایی بسیار زیاد دارد و از طرفی با کشور خودمان حق همسایگی دارد. یکی از ده ها جاذبه دیدنی ترکیه شهر کوش آداسی  است که گردشگران خاص خود را دارد. ما نیز می خواهیم به شما کمی در مورد این شهر اطلاعات دهیم تا بتوانید سفری پر بار داشته باشید و یکی از بازدیدکنندگان خوب و آگاه کوش آداسی  باشید!

کوش آداسی کجاست؟

کوش آداسی در استان آیدین ترکیه قرار دارد و در فاصله ی حدودی ۶۰ کیلومتر از مرکز شهرستان آیدین فاصله دارد! این بندر در مرکز قطب های گردشگری یعنی  ، دیدیم ، پاموک کاله ، مارماریس، ازمیر و افس ، مریم آنا ، میلت   و بودروم قرار گرفته است.

این شهر دارای امکان رفت و آمد هوایی و زمینی و دریایی است و نزدیک ترین فرودگاه به آن فرود گاه ازمیر است. اگر لیست بنادر مهم ترکیه را دیده باشید خواهید دانست که این بندر یکی از بنادر مهم منطقه می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

در مورد هتل های این بندر نیز باید بگوییم طبقه بندی این هتل ها از سه ستاره تا ۵ ستاره است!

از هتل های ۵ ستاره آن می توان به هتل کندی اونورا کوش آداسی ، هتل کلاب سولارا کوش آداسی ، هتل آدالاند کوش آداسی  ،هتل آداکوله کوش آداسی،هتل پینه بای ریسورت کوش آداسی، هتل کرومار دولوکس، هتل افسوس پرنسس کوش آداسی و …. اشاره کرد که جزو بهترین هتل هایی است که می توان روی آن ها حساب کرد!

در محتوای بعدی به معرفی تک تک هتل ها خواهیم پرداخت.

در مورد دیدنی های این بندر نیز به اختصار به شما خواهیم گفت. از دیدنی های این بندر می توان به غار کاراجا،کاروانسرای اوکوز محمد پاشا،گوورجین آداسی، اشاره کرد.

اگر تا کنون به ازمیر سفر کرده اید و آب و هوای آن را دوست دارید می توان گفت آب و هوای کوش آداسی نیز دوست خواهید داشت چرا که در آب و هوا کاملا شبیه به هم هستند. به عبارتی دیگر تابستان هایی شرجی، پاییز تقریبا سرد و بهار معتدل و زمستانی واقعا سرد دارد!

مرکز خرید این شهر نیز حدود ۴۰ دقیقه با آن فاصله زمانی دارد که به نام کوش در منطقه کاله ایچی قرار دارد. این مرکز خرید سرشار از انواع چیزهایی است که ذهن شما را حسابی درگیر خواهد کرد و دارای بخش های تفریحی است که می توانید در آن لذت ببرید

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم