c جاذبه های فرانسه: قلعه بویار
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

جاذبه های فرانسه: قلعه بویار


فرانسه یکی از کشورهای مشهور و پر رفت و آمدی است که بناها و جاذبه های تماشایی زیادی در خورد جای داده است. این کشور از دیر باز محل دیدن بسیاری از سیاحان بوده است. ما نیز امروز می خواهیم برای کسانی که قصد فرانسه گردی دارند یک بنای تاریخی به نام قلعه بویار معرفی کنیم تا شما مسافران بایک پیش زمینه از این قلعه آن را در لیست دیدنی های خود بگنجانند و با دیدن آن لذت ببرند. این قلعه در آب واقع شده است و نمایی بیضی شکل دارد. در رسانه های ایرانی این قلعه را به صورت زیر معرفی کرده اند که ما خلاصه ای از آن را برای شما این جا می نویسیم :

قلعه یا دژ بویار در دریا و در نزدیکی تنگه پرتوئی دانتیوک در کشور فرانسه قرار دارد

به نقل از hamshahrionline.ir این قلعه در سال ۱۸۰۱ و در زمان ناپلئون و با کاربری نظامی ساخته شد. قلعه بویار در بین سال‌های ۱۸۷۵ تا ۱۹۱۳ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

با پیشرفت تکنولوژی نظامی، رفته رفته این قلعه که به منظور دفاع ساحلی طراحی و ساخته شده بود، اهمیت خود را از دست داد.

قلعه بویار که از سال ۱۹۸۸ مورد بازسازی قرارگرفت، از آن به عنوان صحنه یک مسابقه تلویزیونی به نام فورت بویار در فرانسه استفاده شده است.

این قلعه در سال ۱۸۰۱ و در زمان ناپلئون و با کاربری نظامی ساخته شد. قلعه بویار در بین سال‌های ۱۸۷۵ تا ۱۹۱۳ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

با پیشرفت تکنولوژی نظامی، رفته رفته این قلعه که به منظور دفاع ساحلی طراحی و ساخته شده بود، اهمیت خود را از دست داد.

این قلعه بسیار بسیار بزرگ است و شکوهمندی خاصی دارد شما می توانید برای سنجش بزرگی آن از نسبت کشتی های بزرگ در کنار آن استفاده کنید. ما در این متن چند عکس از این قلعه را قرار داده ایم که مشهورترین صحنه ها از این آثار باستانی است. منبع این عکس ها forum.persianv.com می باشد. گفتنی ست که قدمت بلند این بنا چیزی از استحکام آن کم نکرده است.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم