c جاذبه های مالزی: موزه ملی مالزی!
چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸

جاذبه های مالزی: موزه ملی مالزی!


سلام به شما دوستان و همراهان خوب گردشگر. اگر قصد رفتن به مالزی را دارید می توانید تمام مطالب ما که مربوط به معرفی اجمالی دیدنی های مالزی است را مطالعه کنید. امروز می خواهیم به موزه ملی مالزی بپردازیم. شما به هر کشوری که سفر کنید قطعا به موزه ی آن نیز سری می زنید تا بتوانید آن کشور را با دیدن موزه مورد نظر بشناسید. اما موزه ملی مالزی که یکی از جاذبه های واقعا دیدنی مالزی است دارای بخش هایی است که شما باید برای آن وقت مناسبی بگذارید. به عنوان یک معرفی کوتاه این مطلب را تا انتها بخوانید.

موزه ملی مالزی یک موزه چند جانبه است که به سبک ایالت مهم مالزی ساخته شده است. شما در این موزه می توانید با آداب و رسوم مردم مالزی از جهات مختلف یعنی تاریخ، اقتصاد، هنر‌، صنایع و فرهنگ آشنا شوید. این موزه دارای ۴ گالری بزرگ با نام های A,B,C,D است که می توان در هر کدام به بخش های مختلفی آشنا شد. بسیاری از افراد علاقه زیادی به دیدن عتیقه جات های کشتی های غرق شده دارند. یکی از بهترین جاهایی که می توان شمار زیادی از این اجناس را دید همین موزه مالزی است که در ساختمان اصلی این گنج ها و وسایل قابل رویت هستند.

خوب است کمی در مورد گالری ها بدانید

گالری A : در این گالری می توانید تمام چیزهایی که مربوط به فرهنگ، لباس های محلی، تشریفات و … است را ببینید در این جا علاوه بر نمایش رسوم می توانید از نمایش ارواح و سایه ها نیز لذت ببرید!

گالری B : در این گالری از تنوع چهره ها در مالزی و شباهت ها و تفاوت ها در کشور های مختلف می توانید بهره مند شوید.

گالری C : تمام دیدنی های این گالری مربوط به طبیعت نحوه ی شکل گیری آن و … می باشد. علاقه مندان به محیط زیست اولین گالری را گالری C انتخاب می کنند.

گالری  D : در این جا می توانید با اجسامی مثل آلت های موسیقی، اسلحه ها و ظروف آشنا شوید.

علاوه بر این ۴ گالری ۳ گالری دیگر نیز وجود دارد که می توانید به خوبی در آن به چیزهایی علم پیدا کنید که هیچ جای دیگر نمی توانید نمونه آن را پیدا کنید.

گفتنیست این موزه از ساعت ۶ صبح تا ۹ شب دایر است و برای کودکان زیر ۱۲ سال رایگان می باشد.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم