c جاذبه های گردشگری موناکو را حتما ببینید
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

جاذبه های گردشگری موناکو را حتما ببینید


اگر هدف مسافرت امسال شما به سمت موناکو است، انتخاب بسیار به جایی داشته اید، شما می توانید تعطیلات امسال خود را در موناکو بگذارنید در صورتی که بسیار به شما و خانواده تان خوش می گذرد. امروز می خواهیم به معرفی مکان های تفریحی این مکان بپردازیم  تا شما نیز با مسافرت به این مکان از دیدن آن بی بهره نمانید. جاذبه های موناکو شاید کم باشند اما هر کدام چنان وسعت دارند که به شما چیزهای زیادی را نشان خواهند داد. با ما همراه باشید تا دو آثار مشهور موناکوی فرانسه را با هم مرور کنیم.

 

کلیسای جامع موناکو

کلیسای جامع موناکو، که یاد آوری از معماری قرون وسطی است در شهر موناکوی فرانسه، و در بلوار St-Martin برپا شده که از جاذبه های بسیار قدیمی و دیدنی فرانسوی هاست.

در این کلیسا آرامگاه شاهزاده grace به چشم می خود . این بنا متعلق به قرن نوزدهم  یا ۱۵ میلادی است که همچنان برپا و زنده است. اگر دوست دارید این کلیسا را ببیند در ابتدای بازگشایی آن جا حضور داشته باشید که شکوه جالبی دارد. این چند عکس نمایشی از این کلیسا است :

 

باغ Exotique موناکو

این باغ که از جاذبه های گیاهی طبیعی و سنگی موناکو است با یک بلیط ۷ یورویی قابل دیدن است که از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ یا ۱۹ عصر می توانید از آن دیدن کنید. برای رفتن به این مکان همین الان آدرس bd. du Jardin Exotique را یادداشت کنید.

 

این باغ بر روی پهته ای سنگی ایجاد شده که از زیباترین جاهای گردشگری موناکو به حساب می آید. هزاران هزار گل و گیاه در این باغ وجود دارد که هر طرف را نگاه کنید به چشم می آیند، جالب است که می توانید گیاهان مکزیکی و آفریقایی کمیاب را در این بخش مشاهده کنید که از صخره ها آویزان شده اند. در قرن ۱۹ ام پادشاهی به نام آلبرت اول این باغ را تاسیس کرده و تا کنون مکان مناسبی برای بازدید کنندگان به شمار می رفته است.

این مجموعه علاوه بر گیاهان زیبا دارای غارهایی است که توصیه می کنیم حتما آن ها را ببینید. بزرگترین غار از بین این غارها شبیه کلیساست.

منبع عکس ها : nextholiday.ir

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


  • دودکش جن

    مناطقی که به عنوان مناطق کوهستانی شناخته شده اند انواع ...

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم