یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

جاذبه گردشگری پله های اسپانیا در ایتالیا


برخی از کشور ها رابطه دوستی بسیار قوی ای با هم دارند و این باعث شده است که از یکدیگر نمادی در هر کشور دوست وجود داشته باشد که نشان دهنده ی پیمان دوستی آن هاست. امروز در رده گردشگری ایتالیا به چیزی برخوردیم که دانستن ان خالی از لطف نیست و آن چیزی نیست جز جاذبه ای دیدنی به نام پله های اسپانیا، پس با هم مروری بر این جاذبه تاریخی و گردشگری خواهیم داشت.

 

اگر به دنبال عریض ترین و طولانی ترین پله ها در اروپا هستید حتما نهایت جستجوی شما چیزی جز پله های اسپانیا در ایتالیا نیست. این پله ها در واقع در شهر رم ایتالیا در حوالی میدان اسپانیا قرار دارد که میدانی به نام Trinita dei Monti را به این میدان اسپانیایی وصل می کند. اگر قصد خرید دارید فروشگاه های اطراف این پله رونق زیادی دارند اما ما لیستی از مراکز خرید رم ایتالیا را جمع آوری کرده ایم که می تواند به شما در بهترین انتخاب کمک کند

 

مردم و نهادهای دولتی و شهری در ایتالیا بیشتر مراسمات خود را در این محل زیبا برگزار می کنند و به همین دلیل مردم بسیار از دیدن این مکان و جشن ها لذت می برند. این منطقه در واقع به منظور و هدف نزدیک کردن، سفارت اسپانیا به واتیکان در سال های ۱۷۲۳ تا ۱۷۲۵ یعنی طی دو سال ساخته شده است که سرعت عمل آن ها با عظمت و حجم کار بسیار ستودنی است. علاوه بر این پله ها می توانید  جاذبه ی دیدنی پیازا سان مارکو در ایتالیا هم برای مشاهده انتخاب کنید.

 

برنامه هایی هم که در این محل برگزار می شود خود نوعی جاذبه است مثلا اگر در ایام سال نوی میلادی وارد این منطقه شوید می توانید برنامه ها و جشن مخصوص کریسمس را ببینید.

برنامه ماه مه هم جالب است چرا که این مکان را از گل های زیبا گل باران می کنند. در واقع در ماه مه می توانید هر نوع گلی که بخواهید در محل این پله ها خریداری کنید. خوانندگان هم علاقه ای به این پل دارند و ترانه هایی برای این پل خوانده شده و حتی لوکیشن بسیاری از فیلم های روز دنیا در این مکان بوده است.

 

اولین رستوران مک دونالد در ایتالیا در حوالی پله های اسپانیا ساخته شده و اعتراض کنندگان به فست فود ها هم از همینجا اعتراضات خود را شروع کرده اند.

بنابراین توصیه می کنیم که از این مکان دیدنی دیدن کنید.