پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

جاذبه گنتینگ هایلند در مالزی


اگر بخواهیم جاذبه های هر یک از شهر ها و کشورهای دیدنی دنیا را برایتان بگوییم ممکن است کل عمر شما برای دیدن همه آن ها بسیار کم باشد اما خب ما به توصیف این دیدنی ها می پردازیم تا شما بتوانید یک لیست بلند بالا انتخاب کنید و بعد هم شروع کنید به انتخاب آنچه بیشتر با علاقه تان سازگارتر است. به عنوان مثال گنتینگ هایلند مالزی یکی از جاذبه های معروف در شهر کوالالامپور واقع در کشور مالزی است که بسیاری از کسانی که به مالزی می روند به هوای این پارک و پارک های مشابه آن می روند. خب کمی در مورد این پارک با شما صحبت می کنیم.

 

 

مجموعه عظیم گنتینگ هایلند در فاصله ای حدود پنجاه کیلومتر از کولالامپور قرار دارد و به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور محسوب می شود هر چند به طور واقعی در داخل این شهر قرار ندارد اما همه آن را منتسب به کوالالامپور می دانند. جاذبه های حوالی کوالالامپور تعداد بی شماری هستند که برخی از آن ها را معرفی کرده ایم.  شما می توانید با طی ۵۰ دقیقه زمان با سرعت متوسط به این مکان برسید و از آن لذت ببرید. شاید بتوان گنتینگ هایلند را جزو مجهزترین و بهترین استراحت گاه ها در مالزی بشمار بیاورید.

 

این محل حدود ۲ هزار متر از سطح دریا فاصله دارد ( ارتفاع از سطح دریا ) و می توانید انواع و اقسام سرگرمی ها و تفریحات را در آن ببینید که در سرتاسر دنیا مشاهده کرده اید. در واقع مجموعه گنتینگ هایلند یک مجموعه بین المللی محسوب می شود. شما می توانید فروشگاه های زیادی در این منطقه پیدا کنید اما مراکز خرید کوالالامپورمالزی را از لیستی که آماده کرده ایم مورد مقایسه قرار دهید بعد اقدام به خرید کنید

 

از انواع برنامه هایی که اغلب شب ها خصوصا شب های تعطیل در این مکان برگزار می شود می توان به مواردی نظیر نمایش های شام و دیسکوهای بین المللی ونیز کازینو کلاسیک ، بلک جک ، باکارا ، کنو ، فرنچ بال ، رولت ، تای سای و ماشین های اسلات اشاره کرد که بیشتر مردم کوالالامپور به هوای این برنامه ها شب ها را در این مکان سپری می کنند و لذت می برند.