پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

جالب ترین هتل های دنیا


جالب ترین هتل های دنیا

هتل های متعددی در سراسر دنیا وجود دارند که هریک از ویژگی های خاص خود برخوردارند و پاسخگوی سلیقه های متعدد مسافران هستند دراین مطلب چند نمونه از جالب ترین هتل های دنیا معرفی می گردند. موقعیت مکانی این هتل ها ، نحوه ی دسترسی به آن ها ، مناظر و امکانات بی نظیرآنها چیزی است که آنها را جالب و دیدنی ساخته است.

هتل Savoy لندن

این هتل قدیمی که درشهر لندن قرارگرفته است از نظر طراحی بی نظیر است . درسال ۲۰۱۰ مبلغ ۳۵۰ میلیون دلار صرف بازسازی طراحی داخلی آن شده است. ازنظر موقعیت مکانی دارای موقعیتی بسیار عالی است . ساختمان این هتل درست دربالای رودخانه ی تایمز قرارگرفته است که دارای مناظر زیبایی از جمله ساختمان پارلمان ، چشم لندن و Gherkin  است.

 

هتل PostRanch بیگ سور

این هتل  که در شهر ساحلی بیگ سور کالیفرنیا قرار گرفته است ، یک مکان بسیار مناسب برای یک استراحت چند روزه است. پنجره های کلبه های چوبی این هتل  که به روی ساحل بیگ سور باز می شود ، منظره خیره کننده ای دارد. این کلبه های زیبا، بالکن اختصاصی، شومینه های هیزمی و وان آب گرم در بیرون از ساختمان دارند. در رستوران سیرامار این هتل، خوشمزه ترین غذاها سرو می شوند و می توانید هر چه دوست دارید سفارش دهید. در ضمن، اسپاهای فوق العاده ای نیز در قلب درختان دارد. منظره و چشم انداز این هتل به قدری زیباست که می توان آن را به بهشت تشبیه کرد.

 

 

هتل OlDonyoLodge کنیا

یکی از بهترین هتل های آفریقا برای اقامت است. این هتل چوبی در قلب طبیعت پارک ملی چیولو هیلز در جنوب شرقی کنیا واقع شده و چشم انداز زیبایی از کوه مشهور کلیمانجارو و دشت وسیع دارد. در محوطه بیرون هتل، فیل ها در رفت و آمد هستند و حیوانات وحشی همچون زرافه، کرگدن، شیر، پلنگ، چیتا و حتی بوفالو نیز در این پارک پیدا می شوند. یکی مهم ترین مسائل درمورد این هتل، توجه آنها به حفظ محیط زیست و نگهداری از حیات وحش، به ویژه گربه های وحشی آفریقاست.

 

هتل MinaretStation  رودخانه واناکا ، نیوزیلند

جالب ترین نکته درمورد این هتل این است که فقط با هلی کوپتر قابل دسترس است. این هتل یکی از دور دست ترین و مجلل ترین هتل های کلبه ای درجهان است که کف آن با پوست گوسفند فرش شده و حمام فرنگی های خصوصی با آبگرم در بالکن دارد.  می توانید از  بالکن این هتل، منظره زیبای آلپ جنوبی را تماشا کنید. این هتل، برنامه های تفریحی بسیار جالبی نیز همچون ماهیگیری، آموزش عکاسی و آشپزخانه کوهستانی دارد.

 

هتل و اسپا MonasteroSantaRosa سالرنو ایتالیای جنوبی

این هتل در روی لبه ی صخره ای در کنار ساحل آمالفی که در ایتالیای جنوبی قراردارد، واقع شده است. این هتل دارای۲۰ اتاق است. داخل هتل با لوازم عتیقه ایتالیایی تزئین شده است. سقف طاقدار، پنجره های باز و چشم انداز خلیج سالرنو و سواحل چشمگیر از زیبایی های این هتل هستند. در این مکان می توانید زیر گرمای آفتاب استراحت کنید، غذاهای خوشمزه میل کنید و از دیدنی های سرسبز لذت ببرید.

 

هتل چهارفصل BoraBora

بورا بورا یکی از جزایر سوسایتی پلینزی فرانسه است و در اقیانوس آرام قرار دارد. این هتل با کلبه های ییلاقی بسیار زیبایش که روی آب قرار دارند، یکی از بهترین هتل ها برای اقامت است. این مکان همچون بهشت روی زمین است. این هتل در آغوش مرداب فیروزه ای رنگ با پوشش گیاهی پرپشت جای خوش کرده است. این هتل با آب های روشن، ساحلی با شن های سفید و چشمه های آب گرم روباز، فضایی فوق العاده برای استراحت و تفریح محسوب می شوند.