دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

جزایر دیدنی بورا بورا فرانسه


بورا بورا
جزایر دیدنی بورا بورا فرانسهReviewed by Zm on Oct 23Rating:

فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که از هر نوع جاذبه ای که بخواهید می توانید در آن مشاهده کنید! هر چند بیشتر جاذبه های دیدنی این کشور، عناصر باستانی، ساختمان های قدیمی و معماری های جذاب هستند اما دیدنی های طبیعی این کشور، هم به اندازه اروپایی بودنش دیدنی است.

بورا بورا

یکی از جاذبه های تفریحی و البته بسیار دیدنی که در فرانسه سال هاست مقر دید و بازدید توریست های داخلی و خارجی است جزایر بورا بورا است.

بورا بورا

بورا بورا

بگذارید موقعیت یابی این جزیره را به شما توضیح دهیم.

شهر پاپیتی مرکز پولینزیای فرانسه است که جزیره تاهیتی محل بسط این شهر شده است. جمعیت این محل به میزان ۲۶ هزار نفر می رسد. هر چند مساحت آن حدود ۴ هزار کیلومتر مربع است. به طور کلی خود پولینزیا دارای جمعیت ۲۶۰ هزار نفری است.

بورا بورا

بورا بورا

این محل دارای تعداد زیادی جزیره دیدنی است که نام های ان ها مارکوئساس، گامبیه، توآموتو، بورا بورا و اوسترال و … است. تعداد جزیره های آن حدود ۱۱۸ تاست و البته نمی توان همه آن ها را اینجا نام برد.

بورا بورا

بورا بورا

بورا بورا که امروز می خواهیم با عکس های زیبایش آن را به شما معرفی کنیم در اقیانوس آرام واقع شده است. کسانی که بورا بورا را دیده اند می گویند زیبا ترین جای دنیا در این محل است. از این رو تعداد ساکنین بورا بورا روز به روز زیاد تر می شود و هم اکنون تعداد آن ها ۸ هزار و هشتصد نفر هست.

بورا بورا

پوشش های گیاهی این منطقه بسیار زیبا و مورد اهمیت اند. به طوری که در کنار ساحلی آرام، این درخت ها توانسته اند جلوه ای خاص به محل بدهند. از سوی دیگر می توانید در خانه های ساحلی که برای مسافران و توریست ها تدارک دیده شده است، استراحتی ساحلی داشته باشید. محل ساخت این خانه ها بر بلندی و بر روی پایه هایی صورت گرفته است.

بورا بورا

این خانه ها در ساحل در محل کم عمق و سطحی آن ساخته شده اند

اگر قصد آفتاب گیری دارید می توانید از تخت های مخصوص کنار ساحل استفاده کنید که برخی از آن ها را باید کرایه کنید.

از سویی رشته کوه های سر سبزی هم هستند که چشم نوازند و با دیدن آن ها روح انسان سرشار از نشاط می شود.

بورا بورا

اگر علاقه به قایق سواری هم دارید می توانید از قایق های ساحل استفاده کنید، قایق ها به صورت سر باز و سر بسته برای رفاه حال توریست ها طراحی شده اند.

بورا بورا

شب های ساحلی بسیار زیبا و آرام اند و نور پردازی خوبی در ساحل در اختیار شماست.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 5 = 10


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم