c جزایر دیدنی بورا بورا فرانسه
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

جزایر دیدنی بورا بورا فرانسه


فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که از هر نوع جاذبه ای که بخواهید می توانید در آن مشاهده کنید! هر چند بیشتر جاذبه های دیدنی این کشور، عناصر باستانی، ساختمان های قدیمی و معماری های جذاب هستند اما دیدنی های طبیعی این کشور، هم به اندازه اروپایی بودنش دیدنی است.

 

یکی از جاذبه های تفریحی و البته بسیار دیدنی که در فرانسه سال هاست مقر دید و بازدید توریست های داخلی و خارجی است جزایر بورا بورا است.

 

 

بگذارید موقعیت یابی این جزیره را به شما توضیح دهیم.

شهر پاپیتی مرکز پولینزیای فرانسه است که جزیره تاهیتی محل بسط این شهر شده است. جمعیت این محل به میزان ۲۶ هزار نفر می رسد. هر چند مساحت آن حدود ۴ هزار کیلومتر مربع است. به طور کلی خود پولینزیا دارای جمعیت ۲۶۰ هزار نفری است.

 

 

این محل دارای تعداد زیادی جزیره دیدنی است که نام های ان ها مارکوئساس، گامبیه، توآموتو، بورا بورا و اوسترال و … است. تعداد جزیره های آن حدود ۱۱۸ تاست و البته نمی توان همه آن ها را اینجا نام برد.

 

 

بورا بورا که امروز می خواهیم با عکس های زیبایش آن را به شما معرفی کنیم در اقیانوس آرام واقع شده است. کسانی که بورا بورا را دیده اند می گویند زیبا ترین جای دنیا در این محل است. از این رو تعداد ساکنین بورا بورا روز به روز زیاد تر می شود و هم اکنون تعداد آن ها ۸ هزار و هشتصد نفر هست.

 

پوشش های گیاهی این منطقه بسیار زیبا و مورد اهمیت اند. به طوری که در کنار ساحلی آرام، این درخت ها توانسته اند جلوه ای خاص به محل بدهند. از سوی دیگر می توانید در خانه های ساحلی که برای مسافران و توریست ها تدارک دیده شده است، استراحتی ساحلی داشته باشید. محل ساخت این خانه ها بر بلندی و بر روی پایه هایی صورت گرفته است.

 

این خانه ها در ساحل در محل کم عمق و سطحی آن ساخته شده اند

اگر قصد آفتاب گیری دارید می توانید از تخت های مخصوص کنار ساحل استفاده کنید که برخی از آن ها را باید کرایه کنید.

از سویی رشته کوه های سر سبزی هم هستند که چشم نوازند و با دیدن آن ها روح انسان سرشار از نشاط می شود.

 

اگر علاقه به قایق سواری هم دارید می توانید از قایق های ساحل استفاده کنید، قایق ها به صورت سر باز و سر بسته برای رفاه حال توریست ها طراحی شده اند.

 

شب های ساحلی بسیار زیبا و آرام اند و نور پردازی خوبی در ساحل در اختیار شماست.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم