پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

جنگل سنگ یکی از جاذبه های یوننان چین


جنگل سنگ یکی از جاذبه های یوننان چینReviewed by Zm on Feb 1Rating:

چین رابطه ای عجیب با دیوارها و بناهای سنگی دارد، دیوار چین اولین جایی است که همه ی گردشگران دوست دارند آنجا را ببینند، اما چین جاذبه های بهتر وزیبا تر و جذاب تری هم هنوز دارد که خیلی ها از آن بی اطلاعند، بیایید سفری مجازی به یوننان چین برویم و یک جاذبه بسیار جذاب به نام جنگل سنگ را در آنجا ببینیم.

 

hhi1939

مطلب امروز در مورد جنگل سنگ است که با عکس هایی زیبا از این مکان سعی داریم رساترین معرفی از این مکان برای شما داشته باشیم.

hhi1938

چینی ها به این مکان زیبا و هیجان انگیز می گویند شیلین و این کلمه دقیقا یعنی جنگل سنگ. استانی که جنگل سنگ در آن واقع شده است در جنوب غربی چین و در مسافتی ۸۵ کیلومتر دورتر از شهر معروف کونمینگ، قرار دارد.

hhi1937

این منظقه حدود ۳۵۰ کیلومتر مربع مسافت دارد سنگ ها کوه ها و صخره ها به طرز عجیبی کنار هم قرار گرفته اند، که سر به آسمان کشیده اند و انگار دستی به سمت آسمان دراز کرده اند.

hhi1936

این صخره ها و سنگ ها ۲۷۰ میلیون سال عمر دارند؛ و با موادی به نام کراست ساخته شده اند.

hhi1935

روی این صخره ها عکس هایی انسانی، حیوانی و.. نقش بسته که از دیدنی ترین بخش های این سنگ ها همین نقش و نقوش است.

hhi1933

یکی دیگر از چیزهایی که در مهندسی سنگ ها به طور طبیعی رخ داده این است که برخی از کوه ها انحناها یا تراشه هایی دارند که بسیار بسیار زیبا به چشم می آیند.

hhi1931

این منطقه تحت نظارت پارک ملی شیلین است و به ۷ منطقه جداگانه تقسیم می شود. اطرافیان و بومیان این مناطق افسانه هایی دارند که در مورد این سنگ ها و ستون واره هاست.

hhi1928

در برخی جاها از میان این سنگ ها آب هایی عبور می کند که به زیبایی منطقه افزوده است. خصوصا که در میان سنگ ها درختانی سبز وجود دارد که جنگل کوه وجنگل درخت ها را با هم درگیر کرده است.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 × = 63برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم