دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

خرید در آلانیای ترکیه


اگر به ترکیه می روید تا اوقاتی از روزگارتان را به خوشی در آنجا سپری کنید می توانید روی شهر آنالیا هم حساب کنید. شاید کمتر نام این شهر را شنیده باشید اما باید بدانید که این مکان هم برای خود حرفی برای گفتن دارد. یکی از چیزهایی که شما در آنالیا قطعا به دنبال آن خواهید گشت و صد درصد افراد به آن نیاز پیدا می کنند مراکز خریدی است که در آن برپا شده است. ما در این مقاله به معرفی چند مرکز خرید در آلانیا می پردازیم

بازار بزرگ خرید آلانیا مکانی مناسب  برای خرید


این بازار یکی از زیباترین و بزرگترین مراکز خریدی است که شهرت خاصی دارد و شما در هر ناحیه ای از این شهر سکونت داشته باشید می توانید به راحتی با یک انوبوس به آن برسید و خرید های خود را سریع انجام دهید.

این بازار می تواند بعد از خرید از طریق اسکله آلانیا به شما لذت خاصی ببخشد چرا که از یک سمت به این اسکله منتهی می شود.

اگر به دنبال سوغاتی یا لباس فروشی هستید این بازار جای دقیقی است که حتما باید آن را تجربه کنید.

توصیه می کنیم در تابستان به این مکان مسافرت کنید تا بتوانید تا نیمه های شب در بازار در هوای خوب به پرسه زدن و خرید بپردازید و از آرامش اسکله نیز بهره مند شوید.
این بازار به خودی خود یکی از جاذبه های توریستی محسوب می شود که واقعا دیدنی است.

 

مرکز خرید پلومریا در آلانیا منطقه کارگیجاک

 

منطقه کارگیجاک منطقه ای است که شهرت خود را مدیون سال های قبل است که به محض رشد و شکوفایی این منطقه یعنی آلانیا آن هم سرو سامان گرفته است.

با رشد روز افرون آلانیا این احساس شد که مراکز خرید زیادی در این شهر نیاز است به همین منظور این مرکز خرید در منطقه کارگیجاک ساخته شد و روز به روز بزرگتر و پیشرفته تر شد.

این مجتمع به طور رسمی در تابستان سال گذشته افتتاح شد که دارای دو طبقه است که در طبقه اول می توانید به راحتی خرید های خود را انجام دهید و بعد از آن هم در طبقه بالا به دیدن سواحل مدیترانه ای بپردازید.

 

مرکز خرید آلانیوم در آلانیا ترکیه

 

این مرکز خرید که حدودا ۸ سال است ( تا سال ۲۰۱۴ ) ایجاد شده است از مراکزی است که شهرت خوبی پیدا کرده است و همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

می توان به یقین گفت تمام توریست ها حتما سری به این مکان می زنند و یکی از دلایل آن هم پوشش سراسری اجناس متنوع نظیر پوشاک، کتاب فروشی، وسایل خانگی و… می باشد.

شما نیز حتما اولین بار سری به این مرکز بزنید و آن را از نزدیک لمس کنید و به اندازه کافی پول به همراه داشته باشید چرا که اجناس لوکس آن حتما چشم شما را خواهد گرفت. اینجا یکی از مرکز خرید های ترکیه است که قیمت های مناسبی دارد.

 

خیابان آتاتورک مرکز خرید آلانیا

 

و اما این مرکز خرید از قدیمی ترین مراکزی است که در آلانیا قرار دارد. هر سال تعداد زیادی گردشگری که به دنبال مارک های اصلی اجناس هستند سر به این مکان می زنند و مارک های اصلی خود را از نمایندگی های موجود تهیه می کنند.

توصیه ما این است این مرکز معروف به آتاتورک را هم مشاهده کنید و مارک های اصلی را در آن جا ببینید و مقایسه کنید. حتی می توانید از نمایندگی ها در مورد نحوه تشخیص مارک های اصلی از غیر اصلی بپرسید.

این ۴ مرکز خرید از مهمترین مراکز خریدی بودند که در شهر آلانیای ترکیه می توانید از آن ها دیدن کنید. شاید برایتان جالب باشد اما این ۴ مرکز می تواند کلیه اجناس مورد نیاز شما را پشتیبانی کند پس نیازی نیست وقت خود را بیش از این صرف گشت و گذار در فروشگاه ها کنید.