یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

خرید روی آب در بانکوک از جاذبه های منحصر به فرد تایلند


خرید روی آب در بانکوک از جاذبه های منحصر به فرد تایلندReviewed by Zm on Jan 30Rating:

تایلند کشوری است که می توان گفت همه چیز آن متفاوت است. دیدنی ها، آداب و رسوم و… همه در تایلند نوعی جاذبه به شمار می روند که می توان گفت همین ها موجب شده که این کشور بر سر زبان ها باشد و هر گردشگری نه یک بار بلکه چندین بار هوس رفتن به آن جا را داشته باشد.

200536641-001

اما در کنار تمام جاذبه هایی که در تایلند وجود دارد یکی حسابی ذهن من را به خود مشغول کرد که تقریبا هیچ گاه از جایی نشنیده ایم. بازار روی آب! امروز کمی در مورد این بازار با شما صحبت می کنیم. در واقع امروز می خواهیم با معرفی یک مکان هم جاذبه ای به شما نشان دهیم هم مرکز خرید! با ما همراه شوید

Floating market, Bangkok, Thailand

اگر به ۸۰ کیلیومتری جنوب غربی بانکوک بروید با منظره ای عجیب روبرو می شوید. بله بازاری که روی آب یعنی روی کانال شهر واقع شده و مردم در حال خرید و فروش با قایق های کوچکی هستند که بیشتر محصولات غذایی و میوه و سبزیجات در آن ها به فروش می رسد.

111

البته غذاهای محلی نیز در میان محصولات یافت می شود. اگر از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح این مکان را تجربه کنید در واقع شلوغ ترین زمان را برای دیدار انتخاب کرده اید. این کانال در سال ۱۸۶۸ برای عبور و مرور بین کشور ها ساخته شده که مکانی کم نظیر و هیجان انگیز برای گردشگران محسوب می شود.

بازار روی 11

این قایق ها البته کرایه ای هستند و باید برای مدت زمان مشخص کرایه پرداخت کنید.

در این بازار افرادی را می بینیم که با شور و شوق و اشتیاق و با انرژی جالبی در حال خرید و فروش هستند البته رنگ جذاب میوه ها وسبزیجات هم به انرژی بیشتر این محیط اضافه کرده است.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 7 = 16


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم