c دریاچه وهتل فلامینگو در کوالالامپور
شنبه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۸

دریاچه وهتل فلامینگو در کوالالامپور


درکوالالامپورهتلی بسیار شیک زیباوجود داردباقیمتی مناسب که تا به حالا همه مشتریان وگردشگران وتوریست هارااز هرنظرراضی کرده است.این هتل باامکانات تفریحی مخصوص کودکان بیشتر توانسته گردشگران ومیهمانان را راضی نگه دارد.هتلی بسیار خوب از هرلحاظ به ویژه امکانات شنا در استخرروبازوبسیار تمیزرافراهم اورده است. هتل کوالالامپوردرمقابل برکه زیبایی قرار گرفته که محیطی چشم نواز ومناظر دلربا را به وجود اورده که   به ارامش کسانی که درانجا به گشت وگذاروتفزیح می پردارند بسیار کمک میکند.

 

استخرهتل  درامتدادبرکه قرار گرفته است.امکانات ان یک ساحل کوچک*مسیرپیاده روی دراطراف انجا وزمینهای روباز برای ورزش تنیس وسالن۲۰ خطه جالب برای  بازی و ورزش شاد بولینگ فراهم کرده اند.از دیگر امکانات رفاهی این هتل اتاق ویژه معلولین_سویت تازه عروس که به شکل بسیار زیبایی تزیین شده است واتاق های وی ای پی مرا دارا است .

 

دراین اتاقهابجز وسایل وتمام لوازمبهداشتی که در تمام هتل ها به چشم میخورد از وسایل اضافه مآنند انواع ادکلن وعطر، کیف وساک مسافرتی، حوله پالتویی ولوازم های باارزشی که جزء ملزومات هر گردشگرومسافری هست قرار داده اند نا گفته نماند زمین گلف هم برای این هتل در نظر گرفته اند که انجارا متمایز کرده استاز دیگر مشخصه ی ای هتل جالب کارمندان وکارکنان ان است که بسیار شیک وتمیز وموءدب است.رستوران تمیز وارام و بارنگ بندی منحصر به فرد در هتل کوالالامپوربه گردشگران بیشتر کمک کرده تا از فضای ارامش بخش ان لذت کافی راببرند .

 

ناگفته نماند خوراک مرغ  این هتل با طعم مخصوص از ویژگی این رستوران هتل است که در هیچ کجای دنیا نظیر ان را درست  نشده .

در کنار دریاچه مناظر زیبا وارام باخوردن صبحانه ای دلچسب ارامش را به خودتان هدیه بدهید. این دریاچه به دور از هر سروصدا  ودود ماشین انجا را محل ارامش کرده است.ایستگاه اتوبوس نزدیک هتل است وبا دو رینگیت میتوان به برج دو قلو ها رفت وبا توجه به قیمت سرویس بسیار عالی دارد.

 

هتل فلامینگو کوالالامپور نزدیک مرکز تجاری قرار دارد.این هتل در کنار خیابان واقع شده است وچند دقیقه بیشتر تا مرکز تجاری ومجتمع ها ورستوران  فاصله ندارد وبسیار نزدیک است.نزدیک بودن هتل به اتوبان سبب سهولت در گشت وگذار  در منطقه شده است. علاوه بر هتل فلامینگو هتلی به نام هتل دابلتری بای هیلتون هم یکی از بهترین هتل های مالزی است.

 

از مزایای خود هتل اتاق های درجه یک آن است اتاق های لوکسی که رو به دریاچه وبرکه دارد  وهم بهترین سوئیت ها یش در مجاوران واقع شده است.اتاق های پاک وبدون سیگار ئ باتهویه عالی ومطبوع از ویژگی انجاست .

دارای اسانسور برای راحت بوذن مسافران ومحل مخصوص سیگار کشیدن از جمله خصوصیات خوب ان است .پذیرش شبانه روزی ذر هتل امکان پذیر است دارای گاوصندوق جهت نگهداری پول مدارک با ارزشتان  است .برای دیدن از از کوالالامپور می توانید از جاذبه باغ دریاچه در کوالالامپور مالزی هم دیدن کنید

 

انبار بار ونگهداری از چمدان های مسافران وتحویل سریع وبه موقع  آنجا را متمایز کرده است خدمات خانه داری وخشک شویی لباسشویی واتو کشی از مزایای هتل کوالالامپور است.امکان سالن برای جلسه .ضیافت .ومهمانی دران فراهم است آرایش گاه وفروشگاههای هدایا وسوغات ذر ان وجود داردتمام سرویس نگهداری از کودکان نیز در انجا به چشم میخورد..

 

هتل فلامینگو کوالالامپور ودریاچه آن بسیار خوب وطبق نظریات ۸۳درصد ازگردشگران ومسافران از انجا رضایت کامل داشته اند

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم