شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶

دیدنی های گرجستان


کلیسا جواری
دیدنی های گرجستانReviewed by Zm on Apr 14Rating:

گرجستان یکی از کشورهایی است که مدت هاست توریست هایی را از سمت ایران و سایر کشورها به خود می خواند چرا که پتانسیل گردشگری نسبتا مناسبی دارد به همین منظور ما هم چند جاذبه خوب از این کشور را انتخاب کرده ایم تا شما بیشتر با این کشور و دیدنی های ش آشنا شوید. با ما همراه باشید.

پیست اسکی

پیست اسکی

منطقه ای به نام باکوری یانی در گرجستان محلی دلچسب و زیباست که با درختان سر به فلک کشیده دارای ارتفاعات بسیار مرتفعی است که محلی برای اسکی بازی فراهم کرده اند. ارتفاعات این محل به اندازه ای هستند که یک اسکی باز حرفه ای از آن لذت ببرد. ارتفاع این مکان از سطح دریا ۱۷۰۰ متر است. این پیست ۳۷ کیلومتر است ویکی از جاذبه های شهر بوجور می باشد. زمستان های این منطقه پر از برف است و تابستان هایش هم گرم است. ارتفاع برف حددود ۶۹ سانتی متر است و بارش سالاته برف ۷۳۹ میلی متر است. یعنی حدود ۸۰ سانتی متر. در این مکان می تواتید به راحتی ورزش کنید و بالن سواری کنید.  علاوه بر اسکی و بالن ماشین برفی هم هست که با امنیت بیشتری برای آماتورها در این مکان وجود دارد.

موزه استالین :

موزه استالین

موزه استالین یکی از جاذبه های توریستی است که برای دوست داران تاریخ خاطره انگیز است. این بنا و موزه برای زمان استالین است که کلیه فعالیت های وی از قبیل نامه نگاری ها و عکس ها و.. می باشد. این موزه محل زادگاه استالین و زندگی او تا چهار سالگی بوده است. بخشی از تاریخ قرن ۲۰ در این موزه نگهداری شده و یاد اور خوبی برای شماست. در این شهر می توانید جاذبه های دیگری نظیر کلیسا و قلعه چشمه را هم ببینید.

کلیسای جواری:

کلیسا جواری

این کلیسای بزرگ در روی ارتفاعی در شهر متسختی قرار دارد و طبیعت زیبایی اطراف آن است و محلی است که عروس و داماد های گرجستانی هم اکنون در آن عقد می کنند. همیشه توریست ها با صحنه هایی از جشن ازدواج آنان روبرو هستند.
کلیسای مسختا:

کلیسای مسختا

یکی از قدیمی ترین کلیساهای گرجستان که هم اکنون محل بازدید توریست هاست این کلیسا است. در این کلیسا نقاشی ها و تصاویری از حضرت مسیح دیده می شود. مسختا یکی از زیباترین کلیساهاست و گردشگران زیادی همه روزه از آن دیدن می کنند.
دریاچه لاکپشت ها :

دریاچه لاکپشت ها

این دریاچه سراسر از لاک پشت ها پر است و یکی از پارک های تفلیس است و دارای قایق سواری و ماهیگیری و شنا و .. می باشد تا شما بتوانید اوقات خوشی را در کنار لاک پشت ها سپری کنید. در عکس بالا لاک پشت ها در حال آفتاب گرفتن بر روی یک چوب هستند.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 − = 2برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم