جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

دی باند شانگهای


دی باند شانگهای
دی باند شانگهایReviewed by Zm on Sep 3Rating:

مسافرین و توریست هایی که به چین سفر می کنند می توانند جاذبه های گردشگری زیادی را در لیست خود قرار دهند اما اگر ناگهان در چین دلشان هوای دریا و ساحل کند ممکن است نا امید شوند و حس خوبی بهشان دست ندهد! اما اگر خوب جاذبه های دیدنی شانگهای را بشناسند سریع انتخاب خود را روی دی باند فیکس می کنند! فرصت استثنایی  تور نمایشگاهی گوانجو ۲۰۱۴ را از دست ندهید! بدین منظور همین حالا با ما در تماس باشید یا روی همین لینک کلیک کنید

دی باند شانگهای

دی باند در واقع یک محل و کنار گذر ساحلی است که بسیار مشهور است و همیشه سرشار از مسافرین و توریست هایی است که حال و هوایی احساسی دارند! برای اطلاع از قیمت تور چین پکن با ما در تماس باشید

دی باند یک اسکله زیباست که شهر شانگهای در چین را تزیین کرده و باعث شده که در جایی که فکرش را هم نمی کنید حس و هوایی ساحلی برایتان ایجاد کند.

دی باند شانگهای

محوطه دی باند بسیار وسیع است و می توان برای ادرس دهی دقیق تر گفت که این محل از پل Baidu تا شرق رودخانه بلند Jinling ادامه پیدا می کند و حدود ۱۵۰۰ متر طول دارد. اغلب مردم قدم زدن در این بخش را می پسندند. جالب است که در هنگام قدم زدن برج تلویزیونی هم دقیقا روبروی شماست!

دی باند شانگهای

دی باند در لیست ده مکان برتر شانگهای در اوایل لیست به چشم می خورد و مردم دوست دارند در این ساحل غیر دریایی روزها را قدم بزنند. راستی شب های دی باند بسیار لذت بخش و دل انگیز است.

دی باند شانگهای

البته دی باند فقط محلی برای قدم زدن نیست. اگر کمی به سمت غرب قدم بزنید پل های ۷۲ گونه ای را مشاهده می کنید که دارای معماری های خاصی از دوره رنسان است که به سبک های مختلف بنا شده اند و این بسیار زیباست و تاریخ شناسان برای آن ارج و اهمیت زیادی قائلند.

دی باند شانگهای

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


3 × = 24برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم