c رافتینگ در آنتالیا
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

رافتینگ در آنتالیا


شاید در هنگام خرید تور آنتالیا از جمله جاذبه هایی که به آن بر خورده باشید رافتینگ باشد! اما آیا می دانید چیست؟

قایق رانی در رودخانه وحشی را رافتینگ می نامند. برای بهره بردن از رافتینگ در انتالیا خوب است که اول کمی مشورت کنید! ابتدا مربی ها تجهیزات لازم را تهیه کرده و با شما به ارتقاع می آیند این جا ساحل رودخانه ای خروشان پیداست که قایق های مخصوصی دارد و مسیر رودخانه هم رو به پایین است و بسیار تجربه قایق سواری در آن لذت دارد برای اطلاع از  قیمت تور آنتالیا ویژه عید فطر و بهره بردن از این فرصت ویژه، می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید

تعداد محدودیت نفرات در قایق ها دو نفره و ده نفره است که قایق ده نفره یک مربی دارد و در تمام طول مسیر مراقب است. طول این مسیر حدود ۱۴ کیلومتر است. برای خرید تور آنتالیا از آژانس ما با مشاوره کارشناسان ما بهتر تصمیم بگیرید.

 

دوست داران ورزش های آبی رافتینگ را به خوبی میشناسند و می دانند که یکی از ورزش های آبی مشهور است! در طول این مسافت جاذبه های دیدنی در مسیر شماست که می توانید از دیدن آن لذت ببرید! بعد از خرید تور آنتالیا از جانب ما می توانید توصیه هایی برای سفر به آنتالیا را برای سفری خوش بخاطر بسپارید.

 

 

بعد از اتمام این مسافت اگر به ظهر برخورد کنید ناهاری عالی منتظر شماست تا از آن استفاده کنید.

 

اگر دوست داشته باشید در انتهای بازی و تفریح عکسهایی که از هیجان شما گرفته شده است در اختیار تان قرار می گیرد که باید برای آن هزینه کنید.

 

برای این ورزش نیاز است یک سری لوازم به همراه خود داشته باشید به عنوان مثال کرم ضد افتاب، حوله و لباس شنا، پول برای هزینه های اضافی ،

توجه کنید که وسایل قیمتی به همراه نداشته باشید!

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم