یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

راهنمایی هایی برای مسافران کوش آداسی


راهنمایی هایی برای مسافران کوش آداسیReviewed by Zm on Oct 26Rating:

کوش آداسی یکی از مکان های بسیار پر رونق از سواحل اژه است که مکانی برای دوست داران خرید، جاذبه های تاریخی و طبیعی و کسانی است که به دنبال لحظه ای آرامش می گردند. افرادی که به کوش آداسی می روند اگر از قبل این مکان را نشناسند و نتوانند بهره لازم را ببرند بسیار غبطه خواهند خورد چرا که فرصت کوش آداسی را باید غنیمت شمرد! جزییات تور کوش آداسی را از میان تور نوروز ۹۴ جویا شوید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

koroz

برای کسانی که می خواهند سفری پر بار به کوش آداسی داشته باشند نکات زیر بسیار اهمیت دارد.

سعی کنید قبل از اینکه این مکان را ترک کنید بازمانده های شهر زیبا و تاریخی افه سوس را مشاهده کنید که مربوط به مریم مقدس می باشد. در این شهر همیشه کشتی های کروز مشاهده می شوند چرا که هم مسیرشان از این سمت است و هم اینکه اقامت گاهی برای ساکنین این کشتی برای دیدار می باشد.

 کوش آداسی

به رستوران های ترکیه ای بروید و غذاهای ترکی را در آن جا سفارش دهید و در صورت علاقمند شدن به طعم آن ها ادویه های لازم را بپرسید و خریداری کنید تا در ایران از طعم دلپذیر غذای ترکی بی بهره نباشید.

 کوش آداسی

برای عصری آرام می توانید به یکی از مقر ساحلی کوش آداسی بروید و از غروبی زیبا و عصری دل انگیز آرامش بگیرید.

 کوش آداسی

موزه  ساخته در این محل را حتما ببینید، شاید علاقه داشته باشید که بدانید چرا این موزه اهمیت زیادی دارد، در واقع نام موزه  بخاطر جزیره پرنده بسیار سر زبان ها می چرخد و علت آن هم این است که کوش آداسی نام دوم جزیره پرنده است! این موزه را حتما ببینید.

تور سافاری، که یک روز بیشتر نمی انجامد، پارک ملی و .. همه جاذبه هایی را به شما نشان می دهند که خالی از لطف نیست!

اگر به دنبال پارک آبی می گردید حتما پیدا می کنید. از اهالی آدرس آدالند و آکوا فانتزی را بپرسید تا شما را به این دو پارک آبی ببرند!

 کوش آداسی

شهر سلجوق در نزدیکی کوش آداسی است یعنی حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارد اما اگر به افه سوس می روید حتما سلجوق را هم دیدن کنید چرا که در نزدیکی هم قرار دارند. سلجوق خود دارای جاذبه های تاریخی زیادی است.

 

 کوش آداسی

برای یک بار هم که شده بخواهید که به سواحل Pamucak بروید! برای این مهم شما باید اسب سواری کنید و از میان مراتع و جنگل ها با اسب بروید! این بسیار لذت بخش است.

 کوش آداسی

اما اول از هرچیز خوب است به پامو کاله بروید و از آن جا جالب ترین پدیده طبیعی در ترکیه را مشاهده کنید که شاید در دنیا هم حرف اول را بزند! اینجا حوضچه هایی مشاهده می شوند که به خوبی محل تجمع آب هایی هستند که برخی خواص درمانی هم دارند! جنس این ساختار از آهک سفید است به صورت برف مانند است.

 کوش آداسی

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 × 2 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم