c رستوران های آلانیا را به یاد داشته باشید
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

رستوران های آلانیا را به یاد داشته باشید


رستوران های آلانیا را به یاد داشته باشیدReviewed by Zm on May 20Rating:

هر وقت شما مسافر ترکیه هستید قرار نیست حتما به استانبول یا آنتالیا بروید! شهرهای دیگری مثل آلانیا هم هستند که می تواند روزهای خوشی را برای شما رقم بزند خصوصا اینکه اگر از غذاهای رستوران های مشهورش بهره ببرید. رستوران های آلانیا از غذاهای بسیار خوش طعمی برای پذیرایی مهمانانش  استفاده می کند که درجه یک هستند.

در آلانیا و کلا در ترکیه کباب های خوبی توسط رستوران ها تهیه می شوند که شش کباب آلانیا از همه مشهور تر است این از غذاهای سنتی آلانیا است. البته خوراک ماهی صید شده از مدیترانه هم مواد اولیه ی بسیاری از خوراکی های خوشمزه در آلانیا است. روی تمام غذاهای این شهر به جای کره یک تکه پنیر سفید خواهید دید که بیشترین استقبال از این مدل غذاهاست. چرا که بسیاری از افراد در رژیم هستند و نمی توانند از کره استفاده کنند. بعد از ناهار یا شام هم قطعا باید با یک قهوه ترکی خستگی را از بدن خود رفع کنید.  البته باید میزان شکر این قهوه ترکی ها را قبل از هرچیز خودتان مشخص کنید.

رستوران و کلوب ساحلی

 Damlatash آلانیا

رستوران Damlatash آلانیا : یکی از رستوران های بسیار دلچسب و نزدیک به ساحل است که اینترنت آنجا کاملا رایگان است و به طور وایرلس می توانید نت گردی کنید و از منظره زیبای اطراف هم لذت ببرید. این رستوران علاوه بر ارائه غذا به شما سرویس هایی مثل چتر، تخت آفتاب و کابین و.. همه و همه به رایگان می دهد/

آدرس و شماره تلفن این رستوران به صورت زیر است :

Tel: (0242)513 44 00 – Address : Saray M. Guzelyali Cd. Next to Damlatash Cave . No.4

خیلی از افراد به دنبال مک دانلود ها هستند و می توانید در آلانیا دو تا از این مک دونالد ها بیابید. یکی از این ها را باید در خیابان  Ataturk Road و دیگری هم در جهت شرق پیدا کنید.

رستوران های آلانیا

اگر به دیدار سد DimĆay بروید می توانید به چند رستوران و پارک بزرگ که اغلب بخاطر این سند از نوع پارک آبی هستند دسترسی داشته باشید علاوه بر این پارک آبی می توانید از تفریحات دیگری نظیر دیدنی های آلانیا  نیز دیدن کنید. سکوهای شناور روی رودخانه محلی برای ناهار خوری شماست. رستوران خوبی به نام BEYAZ وجود دارد که در میان این رستوران ها کیفیت خوبی دارد. غذاهای این محل به صورت غذاهای ترکی ست و حتی محل غذا خوری هم ترکی است یعنی باید روی بالشتچه هایی بنشیدید و ناهار بخورید.

 

رستوران Izzy

رستوران Izzy

این رستورا ن را باید در بلوار بزرگ Menderes در آلانیا پیدا کنید. غذاهایی که بیشتر به طور محلی درست می شوند همینطور غذاهای بین المللی زیادی می توانید در این مکان درخواست دهید.

 این رستوران در قلب Mahmutlar در بلوار Menderes واقع شده است. برخی از بهترین غذاهای محلی و بین المللی در این مکان سرو می شود.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم