c معرفی 3 رستوران معتبر برای ایرانی ها در سنگاپور
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

معرفی ۳ رستوران برای ایرانی ها در سنگاپور


سنگاپور یکی از کشورهای آسیایی است که مردم ایران به دلیل جاذبه های بسیار زیادی که دارد هر سال برای دیدن اماکن دیدنی، سواحل حس کردنی و… روانه آن می شوند. اما مهم این است که شما باید از غذاهای خوبی در طی سفر خود استفاده کنید و بتوانید روزهای خوشی را پر انرژی سپری کنید. این رستوران ها را هر گز فراموش نکنید.

رستوران ایرانی شیراز

 

این رستوران یکی از رستوران هایی است که غذاهایش کاملا ایرانی است و می توانید با خیال راحت در آن جا سفارش غذا داشته باشید معماری این رستوران طوری است که احساس می کنید در ایران و یک رستوران در ایران در حال غذا خوردن هستید. انواع اشیایی که برای تزیین محل قرار داده اند فضا را زیبا تر کرده اند. روز و شب اغلب ایرانی های مقیم سنگاپور در این رستوران گرد هم جمع می شوند. محفظه ای شیشه ای که در آن طباخان کباب درست می کنند به مردم کمک می کند که کباب درست کردن را یاد بگیرند! انواع و اقسام غذاها و سوپ ها و پیش غذاهای ایرانی می توانید در این مکان صرف کنید.

آدرس : سنگاپور، کلارکه کوئی، خیابان ریور ولی، شماره ۳آ
تلفن:۴۲۲۸۲ ۶۳۳ (۰۰۶۵)

رستوران آنالاکشمی جاناتا

پیام تجاری این رستوران این هست که هر چه می خواهید و هر چه قدر که می خواهید بخورید!  شما در این رستوران باید به ازای هر نفر ۵ تا ۱۰ دلار بپردازید و بعد هر چه که دوست دارید بخورید! انواع و اقسام غذاهای هندی و غذاهای گیاهی را می توانید در این رستوران مشاهده کنید. برای تنوع بیشتر غذاهای منو همیشه در حال تغییر کردن هستند اما برنج و سوپ و غذاهای گیاهی و… در این منو از ثابت های همیشگی اند. همه ااعتراف دارند که واقعا محیط آرامش بخش است.
آدرس: سنگاپور، خیابان آموی، شماره ۱۰۴
تلفن: ۳۰۸۰۹ ۶۲۲ (۰۰۶۵)

ساعات کار:دوشنبه تا جمعه از ۱۱ الی ۱۵

پیتزا کالیفرنیا

آمریکایی های مقیم سنگاپور و کلا مسافران آمریکایی روی این رستوران تعصب دارند و پیتزا و پاستاهایشان را فقط در این جا میل می کنند. رفتار مهربانانه با کودکان را باید در این رستوران مشاهده کنید! چرا که رفتار خوب خدمه ها در کل سنگاپور مشهوراست. نحوه طبخ پیتزا در کانتر باز محل پخت پیتزا به چشم می خورد. انواع سالاد ها و پاستا ها و ۲۰ نوع پیتزا در این مکان به فروش می رسد.

آدرس: سنگاپور، خیابان اورچارد، شماره ۵۸۳
تلفن: ۶۰۱۱۰ ۶۸۳ (۰۰۶۵)
ساعات کار: دوشنبه تا ‌شنبه، از ۱۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰  /  یک‌شنبه‌ها، از ۱۱:۳۰ تا ۲۳

در مقاله ای با عنوان معرفی رستوران های سنگاپور می توانید سری دیگری از رستوران ها را مشاهده کنید. مراکز خرید سنگاپور هم مکانی است که باید از آن برای خرید مورد اعتماد و با کیفیت استفاده کنید. جاذبه های توریسیتی و دیدنی سنگاپور هم برای گذران اوقات فراغت شما نوشته شده است.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم