چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰

رستوران در دبی


گر قصد خرید تور دبی را دارید، نکست هالیدی مرجع تور و تور لحظه آخری خواندن این مطلب را به شما توصیه می کند.

 

۱- رستوران La Petite Maison ، فرانسوی

 

یکی از پرطرفدارترین غذاهایی دبی، غذاهایی است که رستوران La Petite Maison در سبک فرانسوی سرو می کند. دفترچه رزرو این رستوران همیشه پر است.

 

آشپزخانه رستوران غذاهایی شامل نخودفرنگی، گوجه و ریحان، صدف و کیک پنیر خود را با استفاده از مواد تازه فصلی تهیه می کند که بسیار مورد توجه اند. قیمت های این رستوران از ۱۰۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۲- رستوران Zuma ، ژاپنی

 

مردم زیبا غذای زیبا را می پسندند. این رستوران میعادگاهی ست برای کسانی که به خود و غذایی که می خورند احترام می گذارند.

 

نام Zuma در بین ۱۰۰ رستوران برتر جهان در سال ۲۰۱۲ نیز به چشم می خورد.

 

این رستوران در طبقه پایینی خود غذاهای فوق العاده ژاپنی را در بشقاب های کوچک عجیب و غریب سرو می کند و در طبقه بالایی انواع نوشیدنی های خنک به میهمانان عرضه می شود

 

قیمت غذا در این رستوران نیز از ۱۰۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۳- رستوران Table 9, By Nick and Scott ، ترکیبی

 

کمتر کسی فکر می کرد که مهاجرت گوردون رمزی (Gordon Ramsay) تاثیری در شهرت رستوران های دبی داشته باشد. چندین آشپز از قبیل Scott Price و Nick Alvis برای کمک به سرآشپز مشهور، Verre، به دبی نقل مکان کردند. بعد از افزوده شدن گوردون به این گروه کس دیگری به آنها اضافه نشد.

 

آنها سبک غذایی اروپایی خود را در قالب Table 9 به میهمانان شهر عرضه کردند. منوی این رستوران یکی از خلاقانه ترین و بدیع ترین منوهایی ست که در دبی به چشم می خورد.

 

قیمت غذاها در این رستوران از ۹۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۴- رستوران Okku ، ژاپنی

 

در شهری که پر است از انواع برند ها و سرآشپزهای بین المللی، رستوران Okku همچنان یکی از خاص ترین آنهاست. موسسین این رستوران، Markus Thesleff و Ramzy Abdul Majeed ریسک بزرگی کردند و تصمیم گرفتند در این مکان بسیار گرم غذاهایی مانند سوشی و دیگر غذاهای ژاپنی را در بشقاب هایی فوق العاده سرو کنند و در این راه موفق بودند.

 

قیمت ها در این رستوران از ۷۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۵- رستوران Rhodes Mezzanine ، بریتانیایی

 

سرآشپز بریتانیایی این رستوران، Gray Rhodes به قدری به دبی علاقه پیدا کرد که در اقدامی ناگهانی وسایل خود را جمع کرد و برای همیشه به این شهر نقل مکان کرد. بعد از این اتفاق، شما تقریبا همیشه می توانید او را در رستورانش، Rhodes Mezzanine ببینید. در این رستوران، که یکی از مجهزترین آشپزخانه های شهر دبی را دارا می باشد، غذاهای کلاسیک بریتانیایی با رنگ و طعم فرانسوی آماده می شوند.

 

قیمت غذاها در این رستوران از ۸۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۶- رستوران Reflets Par Pierre Gagnaire ، فرانسوی

 

اگر فرض کنیم که یک خط نازک مرز بین دیوانگی و نبوغ باشد، بی شک Pierre Gagnaire، سرآشپز این رستوران، بر روی آن راه می رود. فرش کاملا قرمز این رستوران و لوسترهای نامتعارف آن، شما را برای صرف یک غذای بدیع فرانسوی آماده می کند.

 

قیمت های این رستوران از ۱۰۰۰ درهم برای دو نفر شروع می شود.

 

 

۷- رستوران Roberto’s ، ایتالیایی

 

روبرتو رِلا رستوران خود را در قلب مراکز تجاری بین المللی دبی تاسیس کرد. وی امروزه به یکی از بزرگترین نام ها در صنعت آشپزی تبدیل شده است. وی قبل از تاسیس این رستوران آشپز رستورانی به نام BiCE بود، جاییکه یکی از بهترین غذاهای ایتالیایی شهر در آن سرو می شد.

 

با تکیه بر موفقیتش در رستوران BiCE ، اینکه روبرتو در رستوران جدیدش که به نام خودش نیز راه انداز کرده، موفق خواهد بود، پیش بینی سختی نیست.

 

قیمت ها در این رستوران از ۶۰۰ درهم آغاز می شوند.

منبع : nextholiday