چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷

معرفی رستوران های فرانسه


معرفی رستوران های فرانسهReviewed by Fy on May 26Rating:

اگر به دنبال خوشمزه ترین غذاهای دنیا می گردید بدون شک باید رستوران های فرانسه را انتخاب کنید. فرانسه به کشور آشپزی معروف است و بنابراین رستوران های پاریس نمونه های کاملی از رستوران های فرانسوی با غذاهای خوش طعم هستند. به همین دلیل است که پاریس رستوران های عالی و درجه یک فراوانی دارد. به طور کلی حدود ۵۰۰۰ رستوران درشهر پاریس وجود دارد که برخی از آنها شهرت بین المللی دارند و درواقع پاریس شهر دوست داران غذاست. علاوه بروجود غذاهای کلاسیک فرانسوی می توانید به غذاخوری هایی مراجعه کنید و از غذاهای خارجی نیز استفاده کنید. پاریس در واقع شهر کافه ها و رستوران هاست حتی ساندویچ های پاریس نیز با بقیه جاها متفاوت است. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید قبل از هر چیز پیشنهاداتی برای مسافرین فرانسه را مطالعه کنید

800px-Cafe_de_Flore

بهترین کیک ها و قهوه ها را می توانید درکافه های پاریس سفارش دهید. کافه های پاریس دارای فضای داخلی بسیار کوچکی هستند و صندلی های آن ها درکنار خیابان قرارگرفته اند. در اکثر اوقات درآن ها موسیقی زنده اجرا می گردد و نقاشان و نوازنده های دوره گرد را درآنجا مشاهده می کنید. برج ایفل در فرانسه یکی از بهترین جاهایی است که قبل از یک شام دلچسب دیدن دارد

f3a134da261a4adeb732eec5a3e2fd4b

عجیب و خوشمزه ترین غذاهای دنیا در رستوران های آن یافت می شود. از بین ۵۰ رستوران برتر دنیا ۱۰ تای آن ها درفرانسه قرارگرفته اند. یکی از خوشمزه‌ترین چیزهایی است که فقط در پاریس می‌توان پیدا کرد ، کرپ‌های فرانسوی است که در همه‌ی دکه‌های شهر یافت می‌شود . کرپ‌ها به انتخاب شما با شکلات یا کالباس و پنیر یا مخلفات دیگری پر می‌شوند و بی‌نظیرند.

crepe23

رستوران Goumard پاریس

یکی از معدود رستوران های دریایی پاریس است که هرروز غذاهای آن تازه می شود. بشقاب غذاهای دریایی آن شامل خرچنگ ، میگو و صدف است که غذای مخصوص آن است. قیمت غذاهای اصلی در این رستوران بین ۲۹ تا ۸۲ یورو است. این رستوران در  Musée Du Louvre/Les Halles قرار گرفته است.

Goumard-Restaurant-10

رستوران Pierre Gagnaire پاریس

درصورتی که هزینه غذا برای شما مهم نباشد این رستوران مکانی برای رساندن شما به مرز آشپزی مدرن معاصر است. انتخاب غذا بخاطر مهارت سرآشپز این رستوران، Pierre Gagnaire، در ترکیب چندین طعم و سبک غذا در یک بشقاب و تهیه طعمی بدیع همراه با زیبایی شاعرانه ای کار بسیار سختی است. این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو Charles-de-Gaulle–Étoile قرار دارد.

Pierre-Gagnaire-Restaurant-8

رستوران Fogon St Julien پاریس

بهترین رستوران برای غذاهای اسپانیایی است که درکنار رود سن قرارگرفته است.  انتخاب از منوی Tapasهای فصلی این رستوران، که بهای آن ۵۴ یورو است، انتخاب خوبی است؛ اما شما با این انتخاب، Paella مخصوص این رستوران که روزانه در طعم هایی مانند خوراک دریایی زعفرانی، گیاهی، جوجه و … سرو می شود را از دست خواهید داد. غذای خود را در این رستوران با Custardy crème Catalan به اتمام برسانید تا راضی تر از قبل این رستوران را ترک کنید.

Fogon-St-Julien-Restaurant-4

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 + 1 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم