شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸

رستوران های دبی


رستوران های دبیReviewed by Fy on Apr 17Rating:

دردبی رستوران های متنوع و متناسب با سلیقه های مختلف وجود دارد . علاوه براغلب رستوران های دبی که در داخل هتل ها قرار دارند ، رستوران های بسیار خوبی نیز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعالیت می کنند . انواع غذاهای مکزیکی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای کشور های مدیترانه و خاورمیانه و غذاهای ژاپنی در رستوران های دبی یافت می شود. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت ۶ باز می شوند ومعمولا تا ساعت ۹ شب خلوت هستند  .  در دبی رستوران هایی هستند که در تمامی طول هفته و یا روزها و یا شب هایی خاص بصورت بوفه فعالیت می کنند و شما می توانید با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشیدنی ها میل دارید، بخورید.

ELSSAbar500

رستوران دبی

رستوران پیرچیک  (pier Chick)

این رستوران که درمکانی بسیارزیبا و شیک  با منظره ای فوق العاده از برج العرب و مجتمع مدینه الجمیرا قرارگرفته است انواع غذاهای دریایی و غذاهای لذیذ و خوشمزه را برای مسافران ومیهمانانش تدارک می بیند.

pierchic_1_innerbig

 رستوران گلستان (Golestan)

این رستوران دارای محیط اصیل و غذاهای فوق العاده ای است که مطمئنا مکان مناسبی برای مناسبت های خاص است. تمرکز کامل این رستوران به غذاهای ایرانی موفقیت بالای برای آن به همراه داشته است.

 rst_890579

 رستوران صدف (Sadaf)

در این رستوران می توانید از مهمان نوازی اصیل و فضایی سنتی ایرانی نشات گرفته لذت ببرید ومی توانید صمیمیت و خدمات و کیفیت بالا را دریافت کند.

sadaf-restaurant

 رستوران تیترو (Teatro)

این رستوران در هتل برج های روتانا واقع شده است . این رستوران نماد تمام عیار از یک رستوران درجه یک که سر آشپزهای فوق حرفه ای آن در فضای باز با سوشی ، لازانیا، پیتزا ، رشته های طعم دار ، کباب و … در تنور های سفالی و فرهای ذغالی و کباب پزهای چرخان غذای فوق العاده ای برای شما آماده می کند.

Teatro-at-Hilton-going-downhill

 رستوران ایرانی انار

از ویژگی های ممتاز این رستوران می توان به کیفیت غذای خوب ، دکور و فضای سنتی و منظره بسیارزیبای از برج العرب و برج های بادی در مدنیت جمیره اشاره کرد. این رستوران بوفه ندارد و از قیمت بالایی برخوردار است.

آدرس: بازارچه مدینت الجمیره

27-anar-482x298

رستوران زنجیره ای مک دونالد

این فست فود دارای شعبه های زیادی در تمام دنیا می باشد که باکیفت و قیمت مناسب جایگاه مناسبی در میان مردم دارد.

mcdonalds-restaurant-dubai-pic1-dubaimall

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 × = 40


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم