c رستوران های دبی
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

رستوران های دبی


دردبی رستوران های متنوع و متناسب با سلیقه های مختلف وجود دارد . علاوه براغلب رستوران های دبی که در داخل هتل ها قرار دارند ، رستوران های بسیار خوبی نیز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعالیت می کنند . انواع غذاهای مکزیکی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای کشور های مدیترانه و خاورمیانه و غذاهای ژاپنی در رستوران های دبی یافت می شود. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت ۶ باز می شوند ومعمولا تا ساعت ۹ شب خلوت هستند  .  در دبی رستوران هایی هستند که در تمامی طول هفته و یا روزها و یا شب هایی خاص بصورت بوفه فعالیت می کنند و شما می توانید با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشیدنی ها میل دارید، بخورید.

رستوران پیرچیک  (pier Chick)

این رستوران که درمکانی بسیارزیبا و شیک  با منظره ای فوق العاده از برج العرب و مجتمع مدینه الجمیرا قرارگرفته است انواع غذاهای دریایی و غذاهای لذیذ و خوشمزه را برای مسافران ومیهمانانش تدارک می بیند.

 رستوران گلستان (Golestan)

این رستوران دارای محیط اصیل و غذاهای فوق العاده ای است که مطمئنا مکان مناسبی برای مناسبت های خاص است. تمرکز کامل این رستوران به غذاهای ایرانی موفقیت بالای برای آن به همراه داشته است.

 رستوران صدف (Sadaf)

در این رستوران می توانید از مهمان نوازی اصیل و فضایی سنتی ایرانی نشات گرفته لذت ببرید ومی توانید صمیمیت و خدمات و کیفیت بالا را دریافت کند.

 رستوران تیترو (Teatro)

این رستوران در هتل برج های روتانا واقع شده است . این رستوران نماد تمام عیار از یک رستوران درجه یک که سر آشپزهای فوق حرفه ای آن در فضای باز با سوشی ، لازانیا، پیتزا ، رشته های طعم دار ، کباب و … در تنور های سفالی و فرهای ذغالی و کباب پزهای چرخان غذای فوق العاده ای برای شما آماده می کند.

 رستوران ایرانی انار

از ویژگی های ممتاز این رستوران می توان به کیفیت غذای خوب ، دکور و فضای سنتی و منظره بسیارزیبای از برج العرب و برج های بادی در مدنیت جمیره اشاره کرد. این رستوران بوفه ندارد و از قیمت بالایی برخوردار است.

آدرس: بازارچه مدینت الجمیره

رستوران زنجیره ای مک دونالد

این فست فود دارای شعبه های زیادی در تمام دنیا می باشد که باکیفت و قیمت مناسب جایگاه مناسبی در میان مردم دارد.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم