c معرفی رستوران های زنجیره ای چیلیز در مالزی
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

رستوران های زنجیره ای چیلیز در مالزی


یکی از کشورهایی که ایرانیان کمی با خیال راحت در آن جا غذای خوب و سالم و حلال در اختیار دارند کشور مالزی است و از آن جهت است که این کشور اغلب مسلمان هستند. یکی از رستوران های بسیار با کیفیت این کشور  رستوران های زنجیره ای چیلیز است که امروز می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

این رستوران های زنجیره ای مالزی  یکی از جمله رستوران هایی است که می توانید انواع خوراک های غربی با کیفیت و کمیت بالا سفارش دهید. عموما میزان غذایی که برای هر نفر ارائه می دهند برای دو نفرکافیست. حتی اگر سه نفر باشید دو غذا کفایت می کند. این رستوران تیم هنرمندی برای دورچین کردن و تزیین غذا دارند که به خوبی اشتهای شما را باز می کند. نوشیدنی های این رستوران سراسر طبیعی و آب میوه هایی نظیر آب سیب و آب پرتقال و.. می باشد.

 

سس سفید مخصوص این رستوران طعمی بین طعم ماست چکیده و خامه دارد که بسیار خوش طعم است. یعنی چون با ذائقه ما ایرانی ها جور است اغلب ایرانی ها این سس را سفارش می دهند. در مورد اینکه در این مکان باید از قبل جا رزرو کنید شک نکنید!

روند جا رزرو کردن در شعبه میدولی مثلا به این شکل است که شما باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از تمایل به خوردن غذا، به رستوران بروید و اسمتان را بنویسید و بعد از خالی شدن جا به شما تماس می گیرند که می توانید برای میل نمودن غذا به رستوران مراجعه کنید!

البته می توانید فرصتتان را بهتر تنظیم کنید و در مدت زمانی که مجبورید خارج از رستوران باشید از دیدنی ها و مغازه های اطراف دیدن کنید و کمی تجربه کسب کنید اینطوری گرسنگی تان هم فراموشتان می شود حداقل برای مدتی!

بستگی به مکانی که هتل شما قرار دارد می توانید از رستوران های زنجیره ای چیلیز جویا شوید و نزدیک ترین شعبه به هتل خود را پیدا کنید و در آن جا به صرف غذا بپردازید چه بسا برخی از شعبه های این رستوران زنجیره ای خلوت تر هم باشد و نیاز به رزور جا نباشد یا حداقل به محض خالی شدن میزی از آن بهره مند شوید.

امیدواریم که اوقات خوشی در این رستوران برای شما فراهم شود و بتوانید غذایی بیاد ماندنی صرف کنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم