یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

رود ماناوگات در آنتالیا


رود ماناوگات

درباره ماناوگات باید بدانیم که :
رودخانه ای بی نظیر می باشد که از جنوب کوه های طرس جاری میشود و در آخر به در یای مدیترانه می پیوندد .اگر می خواهید از این رودخانه بازدید کنید باید با کشتی سفر کنید و گشت و گذار بی نظیری داشته باشید.

رود ماناوگات

از کنار شهر زیبای سیده عبور می کند در راه خود برای بازدید از مناظر دیدنی اطراف بهترین فرصت برای شما فراهم میکند. اگر به شنا علاقه مند می باشید می توانید بین راه فرصتی برای شنا در آبهای مدیترانه و ماناوگات داشته باشید.ماناوگات قبل ا میلاد تاسیس شده است .

رود ماناوگات
ماناوگات در سال ۱۹۱۳ یکی از روستاهای جمهوری ترکیه شد. این سرزمین عجیب و. زیبا آبشاری زیبا دارد که دیدن آن خالی از لطف نمی باشداین آبشار ماناوگات نام داردو در ۴ کیلومتری شمال ماناوگات واقع شده است.

رود ماناوگات

اینجا زیر درختان صنوبر ،بسیار فشای روح بخشی دارد و استراحت در زیر سایبان های دنج آن بسیار می چشبد و بخاطر همین بسیار مورد علاقه بازدید کنندگان و توریست ها می باشد.

رود ماناوگات

دیدن این آبهای خروشان نیز خود لطفی بیشتر از حد انتظار دارد .در این آبها زیبایی نور خورشید در آن تلالو می کند و بسیار سفید و مانند برف می باشند و خروشان . سرد و خنک و پر از آرامش بود از ویژگی های برجسته این آب های روان می باشد .

رود ماناوگات

مطمئن باشید شنا و قایق سواری در آن بسیار خاطره انگیز می باشد. شنا در آنجا بسیار دل چسب می باشد و با خووردن یک غذای دریایی نیز می توانید لذت سفر خود را چند برابر کنید.
شما می توانید در زیر سایه این درختان تنومند صنوبر از یک ناهار عالی لذت ببریدکه درست شده از فزل آلای کبابی ، خیسانده شده در شراب سفید می باشد .
تقریبا ۳ کیلومتر بعد به شیهلار می رسید. از آنجا یک پباده روی ساده یک ساعته به شهر باستانی سلوکیا می رسید.

رود ماناوگات

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


5 × = 45


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم