یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹

معرفی ساحل دریای اژه در کمر ترکیه


یکی از شهر های کوچک اما بسیار دیدنی در ترکیه که شاید بارها از آن در این پایگاه تعریف کرده ایم، کمر است. در این شهر می توانید جاذبه های زیادی را مشاهده کنید به طوری که تبدیل به یکی از پر بازدید ترین شهرهای ترکیه شده است. امکانات رفاهی کافی در این شهر برای اقامت چند روزه تان فراهم است.

 

اما یکی از دیدنی های این محل ساحل زیبایی است که متعلق به دریای اژه است و توانسته از نظر گردشگری پتانسیل خوبی داشته باشد. برای اقامت چند روزه در کمر توصیه می کنیم از هتل آکا آنتدون هم دیدن کنید

در اطراف دریای زیبای اژه که یکی از محل های دریایی در ترکیه است چشم اندازهای زیبایی می توان دید که زیباترین هایش در کمر ترکیه است. این دریا در چندین شهر دارای ساحل های زیبایی است اما دیدنی آن در کمر چیز دیگری است. جالب است این کرانه ها با برخورد کردن به باغ های زیتون و درخت ها و جنگل های کاج نمایی بسیار زیبا تر تشکیل داده اند و به همین خاطر است که بیشتر به آن علاقه نشان می دهند.

 

شاید با سفر به ترکیه قصد داشته باشید کمی از دیدنی های قدیمی و خوش قدمت دیدن کنید اما چه چیزی و چه مکانی می تواند شما را بیش از این مکان به وجد آورد که حدود ۵ هزار سال عمر دارد. تمام بخش های قدیمی و مکان های تفریحی و اسکله ها و بخش های ماهی گیری و حتی مکان های این بخش همین قدمت را دارند و لذت خاصی دارند.

 

زمانی که ایام تعطیلات ترکیه می شود بسیاری از مردم که علاقه به ورزش های آبی دارند همچنین کسانی که به قایق رانی و عکاسی و حتی باستان شناسی علاقه دارند روانه این مکان می شوند و در اقامت گاه های بسیار مناسب و امنی که در کمر در نظر گرفته اند، سکونت می کنند و از تعطیلات خود لذت می برند.