یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل ۵ ستاره ست رافائل ریزورت در قبرس


هتل 5 ستاره ست رافائل ریزورت در قبرسReviewed by Zm on May 4Rating:

هتل ست رافائل ریزورت یکی از جمله هتل های مناسب و مجلل است که مسافران قبرس می توانند این هتل را در لیست هتل های اقامتی خود مورد مقایسه قرار دهند.  خدمه های دلسوز و مهربان از مشخصه این هتل هستند.

ست رافائل ریزورت

شما می توانید اتاق هایی متناسب با علایق و سلایق و تعداد اعضای همراه خود در این هتل انتخاب کنید و این خدمه ها شما را راهنمایی کنند. اتاق های پاک، اتاق مخصوص زوج، اتاق های ویژه معلولین همه و همه مکان هایی هستند که مسافرت شما را بهتر و بهتر می کند.

ست رافائل ریزورت

امکانات رفاهی که در این هتل در اختیار مسافران عزیز قرار دارد شامل اتاق های ماساژ، استخر روباز برای آب تنی، سونا و مرکز سلامت و آب گرم برای آب درمانی، سولاریون و استخر سرپوشیده برای کسانی که به استخر رو باز علاقه ندارند. غواصی هم یکی از امکاناتی است که در کمترین هتلی دیده می شود اما در ست رافائل ریزورت برای شما فراهم شده است.

ست رافائل ریزورت

برای کودکانتان هم این خدمه ها فکری کرده اند و از آن ها نگهداری می کنند. اتاق های بازی های رایانه ای برای بچه های شما فراهم است تا اوقاتی که در هتل هستند به هدر نرود.

ست رافائل ریزورت

برای خرید لوازم مورد نیاز خود هم نیازی نیست اصلا از این مکان و هتل خارج شوید چرا که هتل دارای فروشگاه های متعدد و متنوعی است که می تواند شما را حسابی از هر نظر راضی کند.  علاوه بر این اجناس مرغوبی هم در مراکز خرید قبرس شمالی وجود دارد که می توانید از آن هم خرید کنید.

ست رافائل ریزورت

اگر به دنبال اتاق کنفرانس هستید می توانید از اتاق ویژه هتل و سالن ضیافت آن استفاده کنید. برای گشت داخلی قبرس هم می توانید از گشت های این هتل در شهر لیماسول استفاده کنید. دیدنی های آیاناپا در قبرس از محبوب ترین دیدنی ها در قبرس برای شما می گوید. علاوه بر این هتل هتل آکاپولکو در قبرس مکان خوبی برای اقامت شماست.

آرایشگاه مردانه و زنانه هم در این هتل وجود دارد تا آسایش شما کامل شود. اگر پینگ پنگ دوست هم باشید که می توانید از سالن پینگ پنگ آن استفاده کنید.

ست رافائل ریزورت

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


6 − 3 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم