دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

سنگاپور


سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد و کشوری ثروتمند و مدرن است.پایتخت این کشور شهر سنگاپور و مالزی و اندونزی تنها همسایگان آن می باشند.خرید بلیط سنگاپور از سایت تراول با ما امکان پذیر است.

صنعت توریسم، یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور را تشکیل می‌دهد. جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد، از جمله دلایل محبوبیت این کشور دربین جهانگردان است. کشور سنگاپور هتل های تاپ و پرطرفداری را در خود جای داده است.از جمله مراکز مورد علاقه جهانگردان می توان از محله اورچارد رود شامل مراکز خرید بزرگ، باغ وحش سنگاپور، باغ پرندگان جورونگ و جزیره توریستی سنتوزا نام برد. این جزیره شامل است که جاذبه‌ها و فعالیت‌های بسیاری برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله شامل نمایش آتش بازی شبانه، پارک دلفین‌ها، پارک پروانه‌ها و سینمای چهاربعدی می‌شود.از نقاط دیدنی سنگاپور هتلی به نام مارینا بی سندز است که به شکل یک کشتی بر روی ۳ ساختمان بلند شاخته شده و استخری دارد که انتهای آن این ذهنیت را تداعی می کند که شناگران در حال افتادن از ساختمان هستند.

بلیط هواپیما سنگاپور

هتل مندرین ارکید سنگاپور

این هتل یکی از پر طرفدار ترین هتل های سنگاپور است.رستوران, کافی شاپ, ترانسفر فرودگاهی, استخر سرباز, ماساژ, بیلیارد, اروبیک خشکشویی, نگهداری از کودک, بار, اجاره دوچرخه, محل کشیدن سیگار از خدمات این هتل سنگاپور میباشد.بازار Mandarin Gallery که در داخل هتل قرار دارد، انواع کالاهای معروف بین المللی و محلی را ارائه میدهد. میهمانان میتوانند پلو مرغ ممتاز Mandarin را در رستوران Chatterbox میل نمایند. برای رزرو هتل سنگاپور میتوانید از سایت تراول با ما استفاده کنید.