جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

هتل سوییسُتل بسفروس


هتل سوییسُتل بسفروس

یکی از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها در ترکیه ، بر روی تپه ای قرار گرفته است که نزدیک بسفروس در ترکیه است. این هتل ۵ ستاره هتل بسیار بزرگ سوییستل بسفروس می باشد . ورودی هتل بسیار مجلل طراحی شده است. این هتل با نمایی زیبا وساختمانی مجلل در ۱۸ طبقه ساخته شده است .هتل سوییستل بسفروس دارای ۵۷۹ اتاق بسیار زیبا می باشد .

  هتل سوییسُتل بسفروس

امکانات در هتل از بهترین نوع آن ها فراهم می باشد. حمام بسیار عالی ، استخربزرگ وپاکیزه ،، فضاهای عمومی بسیار تمیز و سر سبز ،وخدمات به بهترین شکل به مهمانان ارائه می شود .
اتاقها با فضای عالی خود مکانی دنج وآرام را به مهمان می بخشد چشم انداز تمام اتاق ها به دریا می باشد .و با دکوراسیون به سبک مدرن، جلوه ی بسیار زیبایی به اتاق ها داده است .تلویزیون وماهواره ، تلفن و… از امکانات ویژه ی اتاق ها می باشند . برای اینکه اقامتی خوش در ترکیه داشته باشید می توانید تنها در میان معروف ترین هتل های ترکیه این هتل را انتخاب کنید.

  هتل سوییسُتل بسفروس
معمولا بر روی پشت بام هتل برنامه هایی سرگرم کننده وتفریحی ،برای مهمانان اجرا می کنند .بالای طبقات یک مسجد هم وجود دارد .
لابی واتاق ها به سیستم تهویه‌ی مطبوع، تجهیز شده اند .صندوق امانات، صرافی و رخت‌کن در هتل سوییستل بسفروس وجود دارد. هتل دارای ۸ آسانسور ، آرایشگاه ، فروشگاه ، سالن های کنفرانس با اینترنت بی سیم و… می باشد.

  هتل سوییسُتل بسفروس
کافه نیز در هتل وجود دارد .
رستوران هایش از غذاهای مختلف و مخصوصا ترکی از مهمانان خود پذیرایی می کنند . خدمات درون هتل ( خشک‌شویی، سرو غذا در اتاق ) و خدمات پزشکیو خدمات تورها و ترانسفر فرودگاهی در هتل بسفروس وجود دارد .

  هتل سوییسُتل بسفروس
از امکانات ورزشی سوییستل زمین بازی کودکان سالن هایی( بدن سازی و… ) برای تفریح وسرگرمی و.. می توان نام برد .
و پارکینگ اختصاصی ورایگان نیز برای مهمانان فراهم است.

  هتل سوییسُتل بسفروس
هتل در میان باغ های بسیار زیبایی واقع شده و در نزدیکی تنگه بسفر قرار دارد . که چشم انداز بی نظیری دارد . از هتل تا مرکز خرید ۱۰ دقیقه فاصله می باشد .
از هتل سوییستل بسفروس تا فرود گاه ۶۰ دقیقه می باشد .

  هتل سوییسُتل بسفروس

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 − = 6برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم