یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷

معرفی سیاره سرزمین عجایب در دبی


سرزمین عجایب دبی
معرفی سياره سرزمین عجایب در دبیReviewed by Zm on Apr 13Rating:

اگر به سفر دبی رفته باشید انقدر ها تفریحات برای شما وجود دارد که شاید برای تجربه همه آن ها نیاز باشد چند سفره ده روزه به دبی بروید. امروز به سرزمین عجایب می پردازیم که کمتر به آن   در سایت ها پرداخته شده و حتی از قلم بسیاری از گردشگران هم می افتد و خلاصه هیجان دیدن آن برای سفرهای بعدی موکول می شود اما شما در اولین سفرتان به این  مکان بروید و تجربه های خوبی داشته باشید.

سرزمین عجایب دبی

سرزمین عجایب در دبی

سرزمین عجایب فقط در قصه ها و کارتون های بچگی مان نیست بلکه در دبی هم می توانید تکه ای از این سرزمین را هم مشاهده کنید. اگر دوست  دارید یک پرتاب امن ۱۳۰ کیلومتری را تجربه کنید می توانید به شاتل این بخش سری بزنید. با این شاتل در طول ۲ و نیم ثانیه، ارتفاع ۶۴ متری را طی می کنید. علاوه بر این برای کسانی هم که دوست دارند شتر سواری کنند امکان استفاده از شتر ها وجود دارد تا سوار شوند و در محوطه پارک قدم بزنند.

سرزمین عجایب دبی

اگر از پل قرهود در کنار خود عبور کنید یک سری سقف هایی با رنگ های جالب و متنوع و روشن خواهید دید. این دقیقا همان سرزمینی است که کمی در بالا از ویژگی هایش صحبت کردیم. این پارک یکی از منحصر به فرد ترین پارک ها در خاور میانه است که نمونه آن را کمتر جایی می توانید ببینید. البته می توانید از این ۳ جاذبه جالب در در دبی هم دیدن کنید

سرزمین عجایب دبی

بخش های مختلف این پارک به صورت  زیر است:

خیابان اصلی

پارک آبی SplashLand

پارک سرگرمی ها و جاذبه ها

سرزمین عجایب دبی

اگر به هر بخش سر بزنید متوجه می شوید که در هر بخش می توانید تفریحات منحصر به فردی داشته باشید. انواع و اقسام ابزارها، دستگاه ها، ماشین بازی و… چه در قسمت باز و چه در قسمت سالن، همه و همه شما را شگفت زده خواهد کرد و اوقات خوبی برایتان فراهم خواهد کرد. میدان عبدالناصر در دبی هم به اندازه ی کافی دیدنی است که توصیه می کنیم حتما آن را تجربه کنید.

سرزمین عجایب دبی
خوبی این سرزمین این است که محدودیت سنی ندارد و شما می توانید در هر سن و سالی، در این مکان حضور پیدا کنید و به طور خانوادگی تفریح کنید.

در ادامه امکانات تفریحی می توانید از پارک آبی و امکانات ورزش های آبی نظیر سرسره ها و استخر ها استفاده کنید و حسابی بدن خود را تقویت کنید. از طرفی هم برای کسانی که هنوز خریدشان را نکرده اند، می توانند از فروشگاه های این مکان هر چه می خواهند خرید کنند اما باید مراقب قیمت های نجومی برخی فروشگاه های این جا بود.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 1 = 6


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم