یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

دیدنی سپادره آنالیا


دیدنی سپادره آنالیا
دیدنی سپادره آنالیاReviewed by Zm on Aug 21Rating:

یکی از بهترین شهرهای ترکیه که البته هنوز گمنام مانده است آنالیا است که دارای جاذبه های گردشگری خوبی است و می تواند بخشی از لذت های سفرتان را برایتان فراهم آورد. برای اطلاعات کامل در زمینه تور استانبول ویژه تابستان ۹۳ می توانید همین الان با شماره های ما تماس بگیرید

 

دیدنی سپادره آنالیا

سپادره در واقع یکی از بهترین و برترین جاذبه های گردشگری در شهر آنالیا است که به عنوان یک جاذبه طبیعی و سر سبز شناخته می شود.

برای رسیدن به این مکان باید حداکثر ۱ ساعت و به میزان ۴۰ کیلومتر رانندگی کنید و به خارج از شهر آلانیا بروید و بروید تا به این مکان برسید. فرصت مناسب تور آنکارا ۳ شب ویژه تابستان ۹۳ هم اکنون در انتظار شما! با ما تماس بگیرید

دیدنی سپادره آنالیا

از نظر طبیعی اطراف این محل بسیار زیباست و دارای پوشش گیاهی بسیار سر سبز و جذابی است

یک آبشار بسیار زیبا از ارتفاعات این محل سرازیر می شود که در فضایی بسیار رویایی به زمین می ریزد. این آبشار دره را بسیار زیبا کرده و رطوبت آن محیط را سر سبز و جذاب کرده است. برای سفر به آنتالیا باید جزییات تور آنتالیا را بدانید! ما به شما اطلاعات لازم را انتقال می دهیم!

دیدنی سپادره آنالیا

برای لذت بردن از طبیعت بکر و زیبای این محل می توانید از ساختار پله ای روی کوه و دره استفاده کنید و به ارتفاع بروید واز دیدن محیط لذت ببرید.

دیدنی سپادره آنالیا

در کنار دریاچه ای کوچک در انتهای این مکان یک رستوران بسیار مرغوب برای شما دایر است که می توانید وعده های خودتان را صرف کنید و از غذاهای محلی آلانیا لذت ببرید.

دیدنی سپادره آنالیا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 2 = 7


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم