یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل سیراگان پالاس کمپینسکی


هتل سیراگان پالاس کمپینسکی در لیست هتل های ۵ ستاره و معروف دنیاست. این هتل بین‌المللی قبلا یک کاخ مجلل و پر زرق و برق بوده، شامل ۳ طبقه است و در مجموع ۳۱۵ اتاق دارد.

 

سیراگان پالاس کمپینسکی

هتل علاوه بر تهویه‌ی مطبوع در فضاهای عمومی دارای امکاناتی نظیر لابی، آسانسور، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن و همچنین اتاق کنفرانس، دسترسی به شبکه‌ی بی‌سیم، دکه‌ی هتل سیراگان پالاس ، هتلی بسیار لوکس وزیبا می باشد .باید گفت هتل واقعاً گران است ومناسب با تجار می باشد . در تمام اتاق ها انواع امکانات برای راحتی مسافران قرار داده شده است. این هتل یکی از مشهور ترین و معروف ترین هتل های ترکیه است.

سیراگان پالاس کمپینسکی

از طرفی این هتل نمای بسیار زیبا وچشم اندازی بی نظیر به اقیانوس دارد .
هتل در موقعیتی بسیار خوب قرار دارد .محیط اطراف هتل بسیار آرام وساکت می باشد . برای رفتن به مرکز شهر باید از تاکسی سرویس ها کمک گرفت .

سالن های متعددی در هتل وجود دارد که سالن جلسه وضیافت در آنه به جشم می خورد سالن ورزش، اینترنت پرسرعت، رستوران‌های عالی، سرو غذا در اتاق خواب، سوییت، استخرهایبزرگ ومتفاوت و تمام امکانات برای معلولین از امکانات بسیار ویژه وعالی هتل محسوب می شوند. روزنامه، چندین مغازه، آرایشگاه، بار، رستوران همراه با صندلی کودک ، خشکشویی، خدمات پزشکی و پارکینگ است هم از نمونه خدمات هتل سیراگان پالاس شمرده می شوند .

 

سیراگان پالاس کمپینسکی

کاخ دولما باغچه مشهور درنزدیک هتل، چندین فروشگاه در ۲ کیلومتری هتل قرار دارد .
از فرودگاه تا هتل پالااس خدود ۱ ساعت راه می باشد.امکانات ورزشی ، در هتل بزرگ پالاس شامل انواع تفریحات سرگرم کننده . ورزش های مفرح می باشد .

استخر آب شیرین، صندلی مخصوص حمام ‌آفتاب و چترهای آفتابی، جکوزی، سونا، سولاریوم، حمام بخار، خدمات ماساژ و باشگاه بدنسازی است.

سیراگان پالاس کمپینسکی
در کنار ساحل وچشم انداز اقیانوس نیز چترهای آفتابی برای مهمانان قزار داده اند تا مهمانان از استراحت خود نهایت لذت را در این سفر و شهر زیبا ی استانبول ببرند .
زمین گلف نیز در ۱۵ کیلومتری هتل پالاس قرار دارد . رستوران های هتل از انواع غذاهای خوشمزه وبا کیفیت عالی سرو می کنند .و در آنجا ودر خود هتل کارکنان با زویی خوش و خوش اخلاقی از مهمانان هتل پذیرایی می کنند .

سیراگان پالاس کمپینسکی

سیراگان پالاس کمپینسکی