چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷

معرفی طبیعت بکر توسکانی ایتالیا


طبیعت بکر توسکانی ایتالیا
معرفی طبیعت بکر توسکانی ایتالیاReviewed by Zm on Sep 22Rating:

توسکانی یا Tuscany یکی از مناطق وسیع و خوش آب و هوا و دیدنی اروپاست که در ایتالیا واقع شده است و حدود بیست و سه هزار متر مربع وسعت دارد! این مکان را به دلیل طبیعت بسیاری زیبایش به عنوان قطعه ای از بهشت نام گذاری کرده اند. دوست داران تفریح و طبیعت همه ساله در این مکان جمعند و با کودکان خود بازی می کنند و اوقاتشان را به خوبی سپری می کنند. با استفاده از فرصتی ویژه  به صورت تور اروپا فرانسه اسپانیا ایتالیا ۱۸ روز می توانید یک اروپا گردی با قیمت مناسب تجربه کنید!

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

 

این مکان به دلیل مشخصه های زیادی نظیر آب و هوای پاک و لطیف، مردمانی خونگرم و مهربان، چشمه های آب جاری و زلال و درختان و پوشش گیاهی بکر و زیبا و سرسبز و تازه مشهور است و نمی توان این ویژگی ها را از نظر برد هر وقت که قصد سفر به ایتالیا داشتید می توانید با استفاده از تور و راهنمای ایتالیا سفرتان را پر بار تر کنید

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

تعداد گردشگران این منطقه در هر سال به صورت داخلی و خارجی حدود میلیون ها نفر می باشد که آمار دقیق هرگز نمی توان برای آن محاسبه کرد.

معماری های اطراف این منطقه خود نوعی جاذبه گردشگری محسوب می شود که باید حتما به آن ها توجه داشته باشید.

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

توسکانی دارای مناطق حفاظت شده ی بسیاری است که البته دو تا از مناطق زیبا و جذاب آن را می توان دریاچه Orbetello Lagoon و منطقه Apuan Alps برشمرد که بسیار عالی است.

در محل توسکانی تعداد زیادی از کلیساهای قدیم، روستاهایی با معماری های قدیمی و … وجود دارد که نشان دهند فرهنگ مردم این محل است که خود جاذبه ای قوی است!

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا
زمانی که به این مکان سفر کردید می توانید از شهرهای مختلفی مثل لوکا، پیزا و سیه نا دیدن کنید. در واقع برج کج پیزا که یکی از زیباترین برج ها در این شهر است در دنیا شهرت جهانی دارد که باید حتما از آن دیدن کنید.

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

برای اقامت هرچند هتل های خوب و چند ستاره هم وجود دارد اما کلبه هایی کوچک و بسیار زیبا اقامت مسافرین و توریست ها را زیبا تر کرده است!

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

این کلبه ها در میان باغ های سرسبز زیتون و انگور درست شده اند و قیمت کرایه آن ها هم بسیار مناسب می باشد و می توان از فضای زیبا لذت برد.
طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

اگر بخواهید به این منطقه بیایید کافیست به فرودگاه گالیله در شهر پیزا و یا فرودگاه پره تولا در فلورانس استفاده کنید هرچند اگر از قطار و اتوبوس برای سفر به این منطقه استفاده کنید بهتر است چرا که می توانید این مناظر طبیعی را در طول سفر از نزدیک ببینید

طبیعت بکر توسکانی ایتالیا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


1 + 7 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم