c معرفی عمیق ترین استخر جهان در ایتالیا
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

معرفی عمیق ترین استخر جهان در ایتالیا


شنا و استخر برای بسیاری از شناگران یک عنصر حیاتی برای تفریح و مشخصه هتل های برجسته است! حالا اگر توریست مورد نظر هم از جمله افرادی باشد که در بین شناگران مطرح باشد قطعا به دنبال استخر شنای بزرگ و عمیقی می گردد که بتواند حسابی مهارت خود را در آن به نمایش بگذارد. با این اوصاف هیچ استخری لذت بخش تر از استخر هتل Terme Millepini‌ در ایتالیا نخواهد بود. این استخر با عمق برابر با یک ساختمان دوازده طبقه هم اکنون با عمق ۴۰ متر، در میان استخرهای دنیا حرف اول را می زند. برای اطلاع از تور اروپا فرانسه اسپانیا ایتالیا ۱۸ روز می توانید با ما تماس بگیرید

 

با توجه به عمق استخر، معمار معروف آن یعنی Emanuele Boaretto توانسته این استخر را در طبقات متعددی طراحی کند که می توان گفت نوعی نمایشگاه هم محسوب می شود!

ابعاد این استخر ۲۱ در ۱۸ متر است که هر چه عمق بیشتر می شود این اندازه ها کاهش پیدا می کنند. در صورتی که مسافر این هتل باشید، استفاده از استخر برایتان رایگان است!

 

ساختارهای لوله و غار مانندی که در این استخر قرار داده شده است به همه کمک می کند تا بتوانند مهارت های غواصی را تقویت کنند. برای رفتن به عمق ۴۰ متری باید لباس خاص پوشید و البته باید گفت که در این محیط دما و فشار کاملا کنترل شده است و جای هیچ نگرانی نیست.

 

بازدید کنندگان نیازی نیست که لباس شنا به تن کنند و علت آن هم این است که یک محفظه تونلی شیشه ای از عمق این استخر می گذرد که می توان بدون هیچ مشکلی از آن دیدن کرد.

برای آفتاب گیری بعد از شنا جهت رفع خستگی هم کافیست به بالای استخر بروید و از محلی که در آن جا مختص شناگران ساخته اند بهره مند شوید

 

نکته جالب توجه دیگر در مورد این استخر این است که آب آن از نوع آب معمولی نیست و به صورت آب معدنی می باشد.

در این استخر که عمیق ترین استخر دنیا نام دارد ورزش هایی نظیر شیرجه، ورزش در آب، غواصی کردن، ماساژ درون آبی و… صورت می گیرد.

 

تا پیش از این استخر nemo به عنوان عمیق ترین استخر شناسایی شده بود که عمق آن ۳۳ متر بود اما این استخر با افزایش ۷ متر در عمق رکورد را در دست گرفته است! اما اگر می خواهید به طور کلی به دیدار بزرگترین استخر دنیا بروید کافیست که به شیلی بروید که دارای استخری ۲۰ هکتاری است! جالب است که برای پر کردن آب استخر شیلی از دریا استفاده می شود!

 

آدرس هتل : Via Catajo, 42, 35036 Montegrotto Terme Padova, Italy

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم