شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸

غارهای دیدنی مالزی را بشناسید


غار پریان
غارهای دیدنی مالزی را بشناسیدReviewed by Zm on Oct 31Rating:

همانطور که می دانید در مالزی غارهای بسیاری هستند که در لیست جاذبه های گردشگری مالزی جا خوش کرده اند و مردم بسیاری برای دیدار از آن ها مسیر هایی را طی می کنند تا تجربه ی دیدن آن ها را از دست ندهند. در بین این غارها، تعدادی هستند که حتی اگر آن ها را در تجربه واقعی نبینید باید به طور مجازی به دیدارشان بروید و ما این کار را سهل کرده ایم!

 

غار پریان یا Fairy Cave

اولین غار از غار های مالزی را پریان نام داده اند. اگر به ایالت ساراواک بروید در شهر بائو می توانید غار پریان را مشاهده کنید! مشخصه این غار مجسمه ای است که در ورودی غار قرار گرفته که شبیه به خدایان چینی هاست و برای بوداییان بسیار محترم است! در داخل این غار برای جلب توجه بیشتر و اینکه تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشید نور پردازی هایی صورت گرفته است.

 

غار پریان

غار باد یا Wind Cave

در ایالت ساراواک و در مرکزیت آن یعنی شهر کوچکی به نام Kuching می توانید این غار را مشاهده کنید که به معنای غار باد است و دارای رنگ خاص و منحصر به فرد و البته ساختار جذابی است که به طور طبیعی شکل گرفته اند. تنها حیوان مشهور این مکان چیزی جز خفاش نیست!

Wind Cave

اما بادهای ملایمی که در این غار می وزد باعث شده که مردم در روزهای گرم به آن پناه بیاورند و دمی بیاسایند و در کنار دوستان و خانواده تفریح کنند.

 

غار گومانتونگ

 

یکی دیگر از دیدنی هایی که شما می توانید در مالزی ببینید غارهای پیچ در پیچ و تو در تویی است که در این کشور وجود دارد.

 

غار گومانتونگ

در واقع این غار در کوه های آهکی گومانتونگ ساخته شده اند و محل بازدید عموم است! ایالت شرقی صباح محل ساخته شدن این کوه و غار است که برای دیدن آن باید کلی وقت بگذارید چرا که جاذبه های دیدنی بسیاری دارد.

 

غارهای لبخند یا Gunung Senyum

غارهای لبخند

این غار هم در بین غارهای دنیا شهرت خاصی دارد. زمانی که به این غار وارد می شوید می توانید ۷ چشمه ی بسیار دیدنی را مشاهده کنید که هرگز خشک نشده اند. علت نام گذاری این غار به لبخند را کسی چیزی بیان نکرده است!

غارهای لبخند

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 7 = 14


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم