c معرفی غار میلیسانی
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

معرفی غار میلیسانی


معرفی غار میلیسانی Reviewed by Zm on Oct 20Rating:

یکی از طبیعی ترین و البته جذاب ترین و بکر ترین جاذبه ها در کل دنیا، که مردم علاقه خاصی به آن ها دارند غارهایی هستند که به طور بسیار زیادی در سرتاسر دنیا، در لابه لای کوه ها و دامنه ها توسط طبیعت تراشیده شده اند و به محلی تبدیل شده اند که مردم و مسافران از دور دست ها برای دیدن آن ها تلاش می کنند

 

melissani cave

غار یونانی و مشهوری که اغلب توریست ها آن را می شناسند غار میلیسانی است که محلی در جزیره کیفالونیا است. این محل در موقعیت شمال غرب سامی قرار دارد.اگر مسافت ۵ کیلومتر به سمت جنوب شرق آجیا بروید هم به این غار می رسید.

غارها همیشه باید نسبتی با کوهستان ها داشته باشند که اگر به محل این غار بروید و رو به غرب کنید، رشته کوه هایی بزرگ مشاهده می کنید.

 

melissani cave

 

یکی از جذابیت های بسیاری از غار ها این است که به طور شگفت انگیزی توسط توده های گیاهی و درختان متنوع، احاطه شده اند که این غار هم از این قاعده مستثنی نیست.

نا گفته نماند جاده های سامی و آجیا از سمت شمال این جزیره و از دهانه این غار می گذرد.

 

معرفی غار میلیسانی

 

اگر به تاریخ و کتب یونان مراجعه کنید در لابلای آن ها در مورد این غار می خوانید که محل پاک زندگی فرشته ها را این غار می دانسته اند. البته این غار دارای یک دریاچه زیبا و آبی است که نقش آسمان در آن به چشم می خورد. در عمق دریاچه شما می توانید سنگ هایی ببینید که به عنوان بستر آن سال هاست آب را تحمل می کند. اما چیزی که این آب دریاچه را زیبا تر کرده است، وجود درختان و توده های گیاهی متصل به دریاچه است.

 

معرفی غار میلیسانی

اگر هنوز نتوانسته اید این غار را پیدا کنید روی نقشه دو کوه Evmorfia و Agia Dynati را بیابید و بعد به سمت شرقشان حرکت کنید!

از مشخصات دیگر این غار وجود تخته سنگ های قهوه ای و سفید هست که در کنار دریاچه و در کنار غار به چشم می خورند.

 

معرفی غار میلیسانی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم